outdoorove.cz

Dámský spací pytel Quest QuII – Women’s Long

Oblíbený a akční kus Dámský spací pytel Quest QuII - Women's od výrobce se zárukou kvality Sea to Summit můžete nakoupit v naší aktuální nabídce extra se slevou! Levně za 4 699 Kč.
EAN: 9327868095810
Dámský spací pytel Quest QuII - Women's Long

Quest™ je perfektní, praktický, syntetický spacák, pro víkendové výletníky a nové táborníky. Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje teplo. Quest™ má také silnější izolaci v oblasti nohou, což snižuje šanci, že vás budou budit studené nohy.
Tento dámský spacák má specifický zúžený obdélníkový tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen a který poskytuje více prostoru a pohodlí než tradiční mumiový tvar. Zip po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývku, zatímco druhý jezdec na zipu, v oblasti chodidel, poskytuje další možnost větrání a individuální nastavení teploty ve spacáku. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávali do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku. Dámský specifický zúžený obdélníkový tvar, který poskytuje více prostoru a pohodlí, než tradiční mumiový tvar.Silnější izolace v oblasti nohou pro více teplaZip # 5 YKK po celé délce pravé strany umožňuje úplné otevření spacáku, který tak lze využit i jako přikrývkuDruhý jezdec na zipu je umístěn v oblasti chodidel pro více možností větráníKonstrukce WaveLoft™ pro extra teplo a loftZip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycujeSpojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotáváníVnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilieObsahuje pytel na spacákMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylon