outdoorove.cz

Dámský spací pytel Flame FmII – Women’s Regular

Tento velmi oblíbený produkt Dámský spací pytel Flame FmII - od skvělého a známého výrobce Sea to Summit je k dispozici v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Cenově vychází na 10 499 Kč.
EAN: 9327868095476
Dámský spací pytel Flame FmII - Women's Regular
Popis produktu

Naše ultralehké a technické spací pytle Flame™ jsou navrženy tak, aby vás udržovaly v co největším teple a zároveň zachovaly minimální hmotnost a velikost po sbalení. Řada spacích pytlů Flame™ pokrývá vše od ultralehkých vložek do spacáku, po lehké expediční spací pytle, vhodné do mírných mrazů. I přes jejich různé použití jsou velmi lehké díky použitým konstrukcím. Tajemství působivého výkonu se skrývá v kombinaci prvotřídních materiálů a pečlivého designu. Prvotřídní husí peří RDS 850+ Loft, lehký zip #3 YKK®, vysoce výkonný vnější nylonový materiál 10D a podšívka 7D připravují půdu pro vynikající výkon. Flame je navržen jako těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaci. Každý model je poté vyladěn tak, aby co nejlépe vyhovoval účelům, pro které se hodí. Dámský specifický střih je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen. Navíc u dámských spacích pytlů používáme více peří za účelem zvýšení tepelného komfortu. Naše úprava odpuzující vodu ULTRA-DRY Down™ chrání peří od vnější vlhkosti a kondenzace z vnitřní strany spacího pytle, čímž se eliminují negativní účinky, které vlhkost na peří má. Všechny péřové spací pytle od Sea to Summit používají peří s certifikací RDS (Responsible Down Standard). Díky úpravě ULTRA-DRY Down™ je Flame™ spacákem vhodným i pro adventure závody a „hard-alpine“, kde se počítá každý gram a peří nikdy předtím nebylo možnou variantou.

Dámský těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaci
Lehké materiály 7D a 10D pro nízkou hmotnost spacího pytle a malé rozměry po sbalení
RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ pro maximální izolaci
Vertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místům
Ideální pro letní túry nalehko nebo dobrodružné závody
Prošívaná H konstrukce pro minimální hmotnost a udržení peří na svém místě
Lze využít i jako vložku do spacáku, která výrazně zvýší tepelný komfort druhého spacáku

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Podšívka: 100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří obal: 100% nylonVnitřní obvod hrudníku: 146 cm, Vnitřní obvod kyčle: 136 cm, Vnitřní obvod nohou: 88 cm