outdoorove.cz

Stan Arrow Head 1 osoba

Hodně povedený výrobek Stan Arrow Head 1 originál od značky Robens jde získat u nás teď za parádní cenu. Výhodně za super cenu 4 568 Kč.
EAN: 5709388128065
Stan Arrow Head 1 osoba
Ověřit dostupnost »
Značka: Robens
4 568

Rychle postavitelný stan Arrow Head 1 využívá naši konstrukci šikmého tunelu s bočním vstupem, která poskytuje stabilní a pohodlný prostor pro spaní s větším prostorem nad hlavou pro sólo použití a zároveň minimalizuje velikost a hmotnost batohu. Stejně jako u všech tunelových stanů Route je obal na tyče na jednom konci uzavřený pro snadné zasunutí tyče a rychlé postavení stanu. Úložný prostor je maximalizován posunutím vnitřního stanu, což poskytuje další prostor pro verandu, zatímco předohnuté slitinové tyče zvyšují prostor nad hlavou. Větrací otvory na obou koncích napomáhají proudění vzduchu, aby se minimalizovala kondenzace vlhkosti.
Boční dveře pro větrání a flexibilní vstup a výstupÚložný prostor ve veranděÚložný prostor u nohouObjímky na tyče uzavřené na jednom konci pro snadné zasunutí tyčíKryté větrání na obou koncíchSíťový panel ve dveříchBod pro zavěšení lucernyBarevně označené slitinové tyče a pouzdra na tyčeLze postavit bez vnitřkuSoučástí balení je opravná záplata na látku flysheet