outdoorove.cz

Přenosný záchod Porta Potti Qube 365 – 21 L

Tento diskontní produkt Přenosný záchod Porta Potti Qube 365 od této skvělé značky THETFORD můžete koupit na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte od 2 341 Kč.
EAN: 8710315024586
Přenosný záchod Porta Potti Qube 365 - 21 L
Ověřit dostupnost »
Značka: THETFORD
2 341

Porta Potti Qube je základním modelem našich odolných přenosných toalet. Toalety jsou vybaveny integrovaným zámkem víka, drážkou pro otevírání víka (A – viz obrázky), vylepšeným madlem ventilu (B – viz obrázky) a pohodlnějším madlem pro přenášení odpadní nádrže (C – viz obrázky obrázky). Západka na odpadní nádrži drží odpadní hadici těsně na místě, čímž je opětovná montáž dvou nádrží ještě jednodušší (D – viz obrázky).

Výhody: Vyvinutý vynálezcem přenosné toalety Vynikající kvalita dosažená díky 40 letům zkušeností v oblasti přenosných zdravotnických řešení 3 roky záruka Lehký, vysoce kvalitní plast Pohodlné ventilační tlačítko pro splachování bez stříkání Design s harmonickými liniemi a jemnými křivkami Vylepšený systém rukojeti ventilu Vylepšené madlo pro přenášení nádrže na odpad Vylepšený komfort sezení

Výška sedáku:  408 mm
Displej zobrazující hladinu odpadní nádrže
Kapacita odpadního zásobníku:  21 litrů
Kapacita splachovací nádržky:  15 litrů