outdoorove.cz

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP

Hodně oblíbený kus Plynový gril Cadac Safari od společnosti s úžasnou pověstí CADAC lze zakoupit právě dnes ve slevě! Výhodně za skvělou cenu 4 159 Kč.
EAN: 6001773107143
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP
Ověřit dostupnost »
Značka: CADAC
4 159
Popis produktu

Tento kompaktní, všestranný plynový gril váží méně než 4 kg a je vybaven nejméně čtyřmi různými grilovacími plochami: hořákem s podstavcem, grilovacím roštem, grilovací deskou a víkem/kopulí (víko/kopuli lze použít také jako hrnec).
Grilovací rošt a grilovací deska jsou opatřeny keramickým povrchem CADAC GreenGrill, který zajišťuje zdravější a čistší grilování. Díky integrovanému rozptylovači tepla pod grilovacím roštem se teplo dobře rozvádí po celé grilovací ploše.
Vyjímatelná tuková miska zachycuje zbytky z vaření, ale zároveň chrání hořák Safari Chef před větrem, aby nedošlo k jeho vyhoření. Všechny povrchy můžete snadno čistit mýdlovou vodou.
Safari Chef je k dispozici jako nízkotlaká (LP) a vysokotlaká (HP) jednotka. Verze HP pracuje přímo s plynovou kartuší EN417. Kartuši jednoduše našroubujete pod přístroj a pak můžete začít ihned grilovat! Verze LP funguje s hadicí a regulátorem tlaku na plnitelné plynové láhvi nebo s CADAC Power Pak. Poznámka: plynová láhev, regulátor tlaku a/nebo Power Pak nejsou součástí dodávky.
Vlastnosti:

Lehký, přenosný plynový gril (ø 30 cm)
Skládací nohy
Vyměnitelné modulární povrchy
4 vyměnitelné horní části jsou součástí balení
Automatické tlačítkové piezoelektrické zapalování
Přenosná taška je součástí balení
Včetně stojanu na hrnce, grilovací desky, ploché pánve a pánve/kopule