outdoorove.cz

Péřová přikrývka Ember EbII – Long

Tento kvalitní výrobek Péřová přikrývka Ember EbII od dodavatele se skvělou pověstí Sea to Summit pohodlně nakoupíte tady nyní v akci. Pouze nyní za 10 999 Kč.
EAN: 9327868095070
Péřová přikrývka Ember EbII - Long

Vylepšení pro rok 2019: plnivost peří 850+, ultralehké materiály 7D a 10D a více prostoru pro ramena. Naše péřové přikrývky Ember™ jsou oblíbené mezi turisty, cykloturisty a kýmkoli, kdo hledá přepychové teplo v malinkaté velikosti (po sbalení). Tyto prošívané přikrývky poskytují všestrannost pro širokou škálu teplot a prostředí a jsou ideální pro milovníky outdoorových aktivit, kteří nejsou nadšení z omezujících spacáků. Pokud jste v teplých podmínkách, využijte přikrývku jako klasickou deku a nechte nohy i ruce větrat. Když teplota klesne, stačí stáhnout šňůrku v oblasti nohou a tím vytvořit kapsu na chodidla. Systém popruhu a patentek slouží k připevnění přikrývky k matraci, čímž se minimalizují tepelné ztráty. Abychom snížili hmotnost a udrželi velikost po sbalení na absolutním minimu, použili jsme naše nejlehčí textilie 10D pro vnější materiál a 7D pro podšívku, které jsou odolné proti pronikání peří a vylepšili izolaci na husí peří 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™. Nejen, že je toto peří úžasně teplé a výborně stlačitelné, ale také brání negativnímu dopadu vlhkosti a nepříznivému počasí na loft přikrývky. Ember™ jsou k dispozici ve třech modelech, každá ve dvou velikostech a jsou ideální pro vaše příští dobrodružství nalehko.

Velmi lehké textilie 10D pro vnější materiál a 7D pro podšívku zajišťují minimální hmotnost a velikost po sbalení.
Výborně stlačitelné RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRADRY Down™ pro maximální izolační schopnosti
Zvětšené rozměry přikrývky umožňují vrstvit oblečení v chladných podmínkách
Více konfigurací přikrývky pro všestrannost a širokou škálu teplot a prostředí
Dvě přikrývky Embers™ mohou být sepnuty k sobě pomocí patentek a vytvořit tak přikrývku pro dvě osoby
Všestranný systém pro zajištění přikrývky k vaší matraci, který udržuje tepelné ztráty na minimu, v případě že potřebujete co nejvíce tepla
EbII využívá H konstrukci v celé přikrývce, s vertikálními komorami v oblasti hrudníku, které zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa.
Může být sepnut s druhou přikrývkou Eber
Obsahuje lehký kompresní vak Ultra-Sil™ Nano pro kompaktní sbalení

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Podšívka: 100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří obal: 100% nylonŠířka v nohách: 97 cmŠířka v ramenou: 140 cm