outdoorove.cz

VÝSUVNÝ DRŽÁK KOL

Tento zlevněný výrobek VÝSUVNÝ DRŽÁK KOL od dodavatele se skvělou pověstí Procamping můžete najít nyní extra výhodně. Nabídka od 21 356 Kč.
VÝSUVNÝ DRŽÁK KOL
Ověřit dostupnost »
Značka: Procamping
21 356
Popis produktu

VAN-Swing využívá stávající montážní body vašeho tažného zařízení. V případě potřeby lze modul namontovat na stávající tažné zařízení. 
 Výhody pantu na levé straně obytného vozu: + Pohodlí, není třeba chodit kolem otočné tyče, abyste se dostali k zadním dveřím. + Pohodlí, pravé dveře lze snadno otevřít a rychle něco uchopit. Nosnost Van-Swing je 60 kg. To zahrnuje jízdní kola a nosič jízdních kol. To znamená, že pokud nosič jízdních kol váží 15 kg, mohou jízdní kola stále vážit maximálně 45 kg.
Protože je modul umístěn na tažné tyči, je nosič kol ve výšce kolen, což je ideální, protože se nemusí zvedat vysoko. Při použití stávajících upevňovacích bodů není třeba provádět žádné úpravy na samotném vozidle. Modul je vhodný pro  Ford Transit Custom od roku 2014 (pouze s levým pantem).  VAN-Swing je dodáván včetně integrované 13pinové zásuvky pro rozšíření stávající zásuvky.
Otočný modul Van-Swing není vhodný pro tažení nákladu přívěsu.

Rozměry
Hloubka od nárazníku: 20cm
Poloměr otáčení: 90 stupňů (s koly) a 110 stupňů (bez kol)
Hmotnost
Vlastní váha: 25kg
Nosnost: 60 kg (včetně nosiče jízdních kol), vhodný pro téměř jakýkoli nosič
Maximální tažná hmotnost: žádná, není povoleno tažení
Materiály
Kataforetické lakování, práškově lakovaná ocel
Další informace
– 13pólové konektorové připojení
– k montáži je nutný přírubový typ tažného zařízení s minimálně dvěma otvory s roztečí otvorů 90mm (standartní rozeč)