Vybíráme chladící box, chladící boxy do auta jsou vychytávkou na cesty

chladici box do auta

Česká republika je proslulým národem paštikářů. Po každé, když vyráží do přírody, tak si sebou berou veškerý konzervovaný proviant. Chtějí ušetřit a mít jídlo neustále po ruce. Ovšem, když se na výlet vydáte autem a máte sebou malé dítě, nebo staršího seniory, tak polotovary nepřicházejí v úvahu. V takové případě se vyplatí vlastnit elektrický chladicí box, který dokáže zastat i průměrně zručnou hospodyni. Pokud plánujete cestu delší, tak můžete mít sebe-pohodlnější vůz, ale při absenci chlazených nápojů se poznávací jízda promění v malý horor. Pořiďte si elegantní termoelektrický chladicí box do auta a nebudete se muset zdržovat nákupem drahých tekutin u benzinových pump.

Chladící auto box je malý zázrakem

Chladící auto box udržuje potravin a pití v ideálním prostředí s nastavitelnou teplotou. Pokud patříte do kategorie turistů, kteří si sebou vezou potraviny téměř kamkoliv, tak by chladící přenosný box měl být nedílnou součástí vaší výbavy. Udržíte si svůj proviant dlouho čerstvý a bude uskladněn v ideálních podmínkách ukrytý před nežádoucím hmyzem. Elektrický chladicí box je sice malým zázrakem dnešní doby, ale zase ho nepřeceňte. Jde o ideální krátkodobé řešení, nemůžeme chladící auto box zaměňovat za standardní chladničku.

Pořiďte si chladící box i vy

Chladicí box je decentním nástrojem s vlastním víkem a termo izolační vrstvou navrženou tak, aby dokázala vaše potraviny co nejdéle ochránit a prodloužit jim jejich životnost. Jdou zapojit do klasické zásuvky zapalovače 12V DC nebo 24V DC, přičemž DC je označení stejnosměrného napětí. Toto napájení naleznete v každém automobilu. Chladící přenosný box je ideálním řešením pro každý i náročnější výlet. Díky plastovému zhotovení zvládne i tábornické zacházení.  Modely většinou disponují s 30 litrovým obsahem, takže nemusíte mít nouzi o své blaho. Chladicí boxy a tašky jsou uzpůsobeny tak, aby se do nich vešly i lahve PET o objemu 1,5 litru.

V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz