outdoorove.cz

Unuo, Dětský nákrčník z fleecu, Noční zvířátka Velikost: UNI

Oblíbený a kvalitní kousek Unuo, Dětský nákrčník z fleecu, Noční zvířátka Velikost: od odblíbeného výrobce Unuo jednoduše získáte zrovna dneska levně. Nyní můžete mít za 203 Kč.
Unuo
Ověřit dostupnost »
Značka: Unuo
203

Spadla ti šála

Máchale… a rovnou do kaluže… hm… tak tam končí všechny ty nikdy nenalezené šály. Pravděpodobnost, že šála dorazí s majitelem ze školy je tak 50 na 50. 1:0 pro šálu, když vyzvedává maminka no a ten smutný konec vám už asi ani nemusíme povídat. O tom co si myslí o šálách paní učitelky si nemusíme asi povídat, ty mají nervy jako špagáty, pardón pletené šály od babičky.

Škrábe

No tak to prrr, jediný kdo škrábe je kočka Míca od sousedů, unuo dětské nákrčníky jsou vyrobené z jemného fleecu a tak nejen že ladí k unuo dětským čepicím, ale i krásně hřejí. Nákrčníky jsou vlastně takový tunel, který krásně sedí prckům od dvou let, ale v případě nouze zahřejí i maminku. Nemají žádné stahování, ani knoflíky, splňují tak všechny bezpečností kritéria, i pro ty nejmenší, nákrčník se stane ale opravdovým zahřívadlem, až po zapnutí bundy pěkně ke krku.

Fleece

Materiál lehce pruží a má podobné vlastnosti jako merino, které bylo předlohou tomuto velmi modernímu materiálu. V dnešní době se vyrábí zejména z použitých PET lahví. Tento materiál je na trhu již od roku 1979 a za tu dobu přesvědčil miliony zákazníků o svých skvělých vlastnostech. Oproti merinu se velmi snadno udržuje v pračce, nepouští se do něj moli. Děti rozhodně ocení, že nekouše, ba naopak je velmi jemný a příjemný, a to zejména ten potištěný. Náš fleece má navíc na lícové straně protižmolící úpravu. Fleece vyniká dobrými izolačními vlastnostmi, nízkou hmotností a minimální nasákavostí tekutin, díky výbornému přenosu vlhkosti po povrchu vlákna.

Materiál: +

Odpuzující déšť i vločky a krásně hřeje.

  • podšívka (úplet): 95% bavlna, 5% elastan
  • hlavní materiál (fleece): 100% polyester
Péče: +

Praní na 40°C, Nelze bělit, Nelze sušit v sušičce, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky

Funkčnost: +

Hřejivost

Zahřeje i při chladnějším počasí

Nepromokavost

Nepropustí první kapky a vločky

Pružnost

Přizpůsobí se pohybu a nemačká se

 

Ostatní parametry: Velikost UNI. . . . . . . . . . . . . . . . . .