outdoorove.cz

Unuo, Dětský nákrčník z fleecu Basic, Louka s konvalinkami Velikost: UNI

Diskontní produkt Unuo, Dětský nákrčník z fleecu Basic, Louka s konvalinkami Velikost: od značky s tradicí a dobrou pověstí Unuo k dostání již dnes téměř zdarma. Za bezkonkureční cenu 203 Kč.
Unuo
Ověřit dostupnost »
Značka: Unuo
203
Materiál: 

Odpuzující déšť i vločky a krásně hřeje.

  • podšívka (úplet): 95% bavlna, 5% elastan
  • hlavní materiál (fleece): 100% polyester
Péče: 

Praní na 40°C, Nelze bělit, Nelze sušit v sušičce, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky

Spadla ti šála

Máchale… a rovnou do kaluže… hm… tak tam končí všechny ty nikdy nenalezené šály. Pravděpodobnost, že šála dorazí s majitelem ze školy je tak 50 na 50. 1:0 pro šálu, když vyzvedává maminka. O tom co si myslí o šálách paní učitelky si nemusíme asi povídat, ty mají nervy jako špagáty, pardón pletené šály od babičky.

Škrábe

No tak to prrr, jediný kdo škrábe je kočka Míca od sousedů, unuo nákrčníky i čepice jsou vyrobené z těch nejjemnějších materiálů a nejen, že společně krásně ladí, ale i krásně hřejí. Nákrčníky jsou vlastně takový tunel, který krásně sedí prckům od dvou let, ale v případě nouze zahřejí i maminku. Nemají žádné stahování, ani knoflíky, splňují tak všechny bezpečností kritéria, i pro ty nejmenší, nákrčník se stane ale opravdovým zahřívadlem, až po zapnutí bundy pěkně ke krku.

Fleece

Materiál lehce pruží a má podobné vlastnosti jako merino, které bylo předlohou tomuto velmi modernímu materiálu. V dnešní době se vyrábí zejména z použitých PET lahví. Tento materiál je na trhu již od roku 1979 a za tu dobu přesvědčil miliony zákazníků o svých skvělých vlastnostech. Oproti merinu se velmi snadno udržuje v pračce, nepouští se do něj moli. Děti rozhodně ocení, že nekouše, ba naopak je velmi jemný a příjemný, a to zejména ten potištěný. Náš fleece má navíc na lícové straně protižmolící úpravu. Fleece vyniká dobrými izolačními vlastnostmi, nízkou hmotností a minimální nasákavostí tekutin, díky výbornému přenosu vlhkosti po povrchu vlákna.

Fleece

Ostatní parametry: Velikost UNI. Pohlaví holka. Tisk Louka s konvalinkami. galleryCode 958. . . . . . . . . . . . . . .