outdoorove.cz

Unuo, Dětské softshellové kalhoty bez zateplení pružné Sporty, Černá Velikost: 122/128

Diskontní produkt Unuo, Dětské softshellové kalhoty bez zateplení pocházející od značky Unuo jednoduše můžete sehnat momentálně na webu za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za 458 Kč.
Unuo
Ověřit dostupnost »
Značka: Unuo
458
Materiál:

Pro každého milovníka bláta, kaluží a špatného počasí.

  • hlavní materiál (softshell): rub, líc: 100% polyester, membrána: 100% polyuretan
Péče:

Praní na 40°C, Nelze bělit, Nelze sušit v sušičce, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky.

 

Sporty

„Nééé já nechci softshellky, ty jsou pro kluky!“ prohlásila malá Maruška už tolikrát. Chtěla by být raději tanečnicí baletkou nebo přinejmenším princeznou. A proč vlastně ne? I ve funkčním oblečení se mohou plnit všechny holčičí fantazie. Softshellové kalhoty jsou díky použitému materiálu jemné, extrémně pohodlné a krásně pružné. Férová Julča ale upozorňuje, že pro zachování těchto úžasných vlastností může být materiál náchylnější na prodření. Jednoduše nejde o tkaninu, ale pleteninu, která má menší oděruvzdornost.

 

Aby každá kaluž byla dobrodružstvím

Sporty softshellky jsou fantazií každé maminky. Představte si kalhoty, které si vaše princezna obleče ráno do školy, vyšvihne v nich násobilku na jedničku a cestou domů si v nich užije nezřízené venkovní lumpačení v kalužích. Na levé nohavici vzadu jsou kalhoty opatřeny reflexním prvkem, protože bezpečí je vždy až na 1. místě! Společně s funkční elegancí.

 

 

Ostatní parametry: Velikost 110/116. Barva černá. . . . . . . . . . . . . . . . .