outdoorove.cz

Unuo, Dětské softshellové kalhoty bez zateplení pružné Fantasy, Černá Velikost: 122/128

Unikátní produkt Unuo, Dětské softshellové kalhoty bez zateplení pružné Fantasy, od společnosti s výborným jménem Unuo lze pořídit u nás ve výprodejové akci. Ceny již od 390 Kč.
Unuo
Ověřit dostupnost »
Značka: Unuo
390
Popis produktu

Fantasy

,,Nééé já nechci softshellky, ty jsou pro kluky!“ prohlásila malá Maruška už tolikrát. Chtěla by být raději tanečnicí baletkou nebo přinejmenším princeznou. A proč vlastně ne? I ve funkčním oblečení se mohou plnit všechny holčičí fantazie.

 

Aby každá kaluž byla dobrodružstvím

Fantasy softshellky jsou fantazií každé maminky. Představte si kalhoty s elegantním volánkem, které si vaše princezna obleče ráno do školy, vyšvihne v nich násobilku na jedničku a cestou domů si v nich užije nezřízené venkovní lumpačení v kalužích. Na levé nohavici vzadu jsou kalhoty opatřeny reflexním prvkem, protože bezpečí je vždy až na 1. místě! Společně s funkční elegancí.

 

Softshell

Materiál možná z kosmu, možná se nám maminkám jenom zdá. Je v něm teplíčko, když kolem fouká jako o závod, ale když vysvitne sluníčko, tak se díky speciální membráně v něm děti nepotí. Tento softshell je extrémně pružný a poddajný. Dnes se tento materiál vyrábí zejména z recyklovaných PET lahví. Větší děti jej využijí prakticky na celý rok. Materiál není zcela voděodolný, jako pláštěnka, ale menší deštíky zvládne s přehledem. Malé nehody je možné otřít jen hadříkem. Voděodolnost: 5000 mm/H2O, Prodyšnost: 12000 g/m2/24hod.

Ostatní parametry: Velikost 98/104. Barva černá. . . . . . . . . . . . . . . . .