outdoorove.cz

Unuo, Dětská čepice fleecová spadená, Lístečky Velikost: L (53 – 58 cm)

Zcela unikátní produkt Unuo, Dětská čepice fleecová spadená, od společnosti s předním postavením na trhu Unuo máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Stojí teď u nás 203 Kč.
Unuo
Ověřit dostupnost »
Značka: Unuo
203
Popis produktu

Materiál:

Odpuzující déšť i vločky a krásně hřeje.

hlavní materiál (fleece): 100% polyester

 

Péče:

Praní na 40°C, Nelze bělit, Nelze sušit v sušičce, Nelze žehlit, Nelze čistit chemicky

 

 

Teplíčko především

„Vem si čepici Evžene!“ řekla maminka Julča. „Nevemu, bude mi v ní horkoo…“„Alé, co to povídáš, čepice je přece z unuo!“ „V čepici z funkčního fleecu je tak akorát na jaře i na podzim“. „Jen ji zkus!“

 

Jakou má čáp čepičku

No jakou asi? …. přeci krásnou, protože je z unua. Dětské čepice z funkčního fleecu je heboučká a lehoučká jako peříčko, přitom dokáže ochránit před prvními vločkami a kapkami deště. Ale nezapomeňte, že čepice bez nákrčníku… je jako Vánoce bez cukroví.

 

Fleece

Materiál lehce pruží a má podobné vlastnosti jako merino, které bylo předlohou tomuto velmi modernímu materiálu. V dnešní době se vyrábí zejména z použitých PET lahví. Tento materiál je na trhu již od roku 1979 a za tu dobu přesvědčil miliony zákazníků o svých skvělých vlastnostech. Oproti merinu se velmi snadno udržuje v pračce, nepouští se do něj moli. Děti rozhodně ocení, že nekouše, ba naopak je velmi jemný a příjemný, a to zejména ten potištěný. Náš fleece má navíc na lícové straně protižmolící úpravu. Fleece vyniká dobrými izolačními vlastnostmi, nízkou hmotností a minimální nasákavostí tekutin, díky výbornému přenosu vlhkosti po povrchu vlákna.

Ostatní parametry: Velikost M (49 – 52 cm). . . . . . . . . . . . . . . . . .