outdoorove.cz

Unuo, Batolecí softshellové kalhoty s fleecem Basic, Tm. Modročerná, Tučňáci Velikost: 86/92

Tento akční a ve slevě výrobek Unuo, Batolecí softshellové kalhoty od značky s dlouholetou tradicí Unuo pohodlně seženete v naší nabídce ve výhodné akci! Zboží pořídíte teď u nás za 467 Kč.
Unuo
Ověřit dostupnost »
Značka: Unuo
467
Popis produktu

Kombo bunda plus kalhoty vytvoří super štít proti všem ofukům a navíc zajistí pohodlné přebalování a počůrané kšandy zůstanou jen ve vašich dětských vzpomínkách. Díky vysokým nápletům kalhoty s dítětem doslova rostou i 2 sezóny. Knoflíky jsme raději darovali sněhulákům, protože ty na rozdíl od maminek mají na oblékání času dost. „Já sám“ “ no néé zase si to oblečeš miláčku naopak“ „Mamííí, přece mám unuo softshellky a ty ať oblečuji jak obleču, tak jsem prostě šikovný, říkala pančítelka“.

 

Rozhodně nosíme jen unuo softshellové oblečení, protože má volný pohodlný střih, který nebrání jakýmkoliv lumpárnám na houpačce v pískovišti ani v kaluži. A když se jde ze školky rovnou k babičce, stačí jen otřít hadříkem a zase bude váš prcek jako ze žurnálu. dlouhý popis Aby každá kaluž byla dobrodružstvím, nezapomeňte, že je nutné dětem vybrat to správné oblečení, protože kaluže, výlety za dobrodružstvím jsou vzpomínky, které se nezapomínají.

 

Softshell

Materiál možná z kosmu, možná se nám maminkám jenom zdá. Je v něm teplíčko, když kolem fouká jako o závod, ale když vysvitne sluníčko, tak se díky speciální membráně v něm děti nepotí. Dnes se tento materiál vyrábí zejména z recyklovaných PET lahví. Menší děti jej využijí na bundičce prakticky na celý rok. Materiál není zcela voděodolný, jako pláštěnka, ale menší deštíky zvládne s přehledem. Malé nehody je možné otřít jen hadříkem. Softshell je opatřen speciální úpravou s vysokou odolností v otěru. Voděodolnost: 5000 mm/H2O, Prodyšnost: 10000 g/m2/24hod

Ostatní parametry: Velikost 98/104. . . . . . . . . . . . . . . . . .