Tendon Master 8

Tendon Master 8,9 Complete Shield 50m barva zelená

Tendon Master 8,9 Complete Shield 50m barva zelená od spolehlivého výrobce Tendon je k dostání výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Tendon Master 8,9 Complete Shield 50m barva zelená - nyní pořídíte od 2 998 Kč

2 998 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Master 8,9 Complete Shield je vyrobené z nejnovějších materiálů, které jsou v současné době na trhu k dispozici a s využitím nejmodernějších technologie povrchové úpravy TEFLON® Eco. Tato nová kompletní impregnace zvyšuje rezistenci lana proti oděru a jeho výjimečnou odolnost vůči vlhkosti při dodržení zásady environmentální politiky (Environment friendly brand). Complete Shield Maximální stupeň ošetření lana s vysokým účinkem voděodolnosti, oděruvzdornosti. Novou progresivní metodou NANOTECHNOLOGY je na oplet i jádro lana nanášen TEFLON® EVO ve velmi malých částicích, které vytváří na celém laně téměř nepropustnou ochrannou vrstvu proti vodě, prachu a jiným částicím, které by mohly oplet či jádro lana poškodit. COMPLETE SHIELD je nová impregnace, která výrazně zvyšuje celkovou životnost lan TENDON. průměr lana: 8,9 mm hmotnost: 52 g/m posuv opletu: 0 mm statické prodloužení: 6,9 % dynamické prodloužení: 27 % uzlovatelnost: 0,8 počet UIAA pádů: 29 max. rázová síla: 9,6 kN EN 892a CE 1019 Charakteristika lan Master Absolutní špička v našem sortimentu. Extrémně lehká lana malých průměrů a nízké hmotnosti. Určená pro každodenní zatížení na umělých stěnách, nejnáročnější sportovní lezení a extrémní výstupy v horách. Při jejich výrobě byly použity nejnovější technologie a zkušenosti našich vývojářů. K impregnaci je používán TEFLON®, který je na oplet, případně i jádro lana nanášen revoluční metodou TENDON NANOTECHNOLOGY. Vybraná lana jsou pak vybavena konstrukcí opletu SBS. Lana Master jsme vyrobili pro všechny extrémisty a náročné uživatele.

Název:
Tendon Master 8,9 Complete Shield 50m barva zelená
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
8590869248672

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz