outdoorove.cz

Stan Challenger 3XE

Tento kvalitní a žádaný produkt Stan Challenger 3XE od skvělého výrobce Robens je k získání právě teď v nabídce výhodně. Právě lze objednat jen za 8 720 Kč.
EAN: 5709388127396
Stan Challenger 3XE
Ověřit dostupnost »
Značka: Robens
8 720
Popis produktu

Challenger 3XE je naše oblíbená konstrukce šikmého tunelu s bočním vstupem, která poskytuje stabilní a pohodlný prostor se zvýšeným prostorem nad hlavou pro tři osoby a zároveň minimalizuje velikost a hmotnost batohu. Přídavné dveře v zadní části nabízejí pohodlný přístup, aniž byste rušili ostatní, nebo pokud to vyžadují povětrnostní podmínky. Odsazený vnitřní prostor poskytuje dodatečný prostor předsíňky pro maximalizaci úložného prostoru a z vnitřního prostoru je také přístup na zip do dalšího úložného prostoru u paty stanu. Síťované kapsy a šňůra na výstroj rozšiřují úložné možnosti.
Přídavné boční dveře pro flexibilní vstup a výstupÚložný prostor u paty stanuSvítící táhla zipůBarevně označené slitinové tyče a pouzdra na tyčePouzdra na tyče uzavřená na jednom konci pro snadné zasunutí tyčíNastavitelné hlavní body pro zavěšení kolíků jsou vybaveny robustními přezkami ze slitinySoučástí balení je záplata na opravu tkaniny flysheet