outdoorove.cz

STABILOTHERM Stand – Skládací trojnožka do ohniště

Zcela unikátní kousek STABILOTHERM Stand - Skládací trojnožka od výrobce se zárukou kvality Stabilotherm můžete koupit zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 414 Kč.
STABILOTHERM Stand - Skládací trojnožka do ohniště
Popis produktu
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 480 gramů
  • Rozměr: 200 x 200 mm, Ø 8 mm

 

NAVRŽENO VE ŠVÉDSKU

Stabilotherm nabízí širokou škálu nářadí a příslušenství pro vaření v přírodě. Vše od poctivých kelímků a dřevěných šálků až po kompaktní outdoorové kuchyně pod širým nebem s inovativním designem.

Milujeme venkovní vaření a vždy se snažíme navrhovat a vyrábět produkty, které povzbudí lidi, aby se dostali a potkávali se v přírodě. Vzhledem k tomu, že my, kteří zde pracujeme ve Stabilotherm, si vážíme času v přírodě, velmi rádi bereme ohled na životní prostředí, když navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme nové produkty.

Volby, které činíme, mají dopad na životní prostředí a přírodu, ve kterých žijeme. Při výrobě produktů a obalů se vždy snažíme mít co nejmenší dopad na životní prostředí. V mnoha případech jsme se rozhodli pro materiál z ekologických důvodů, ale v některých případech jsme se také rozhodli materiál ponechat kvůli jeho funkci. Jako „outdoorové“ společnosti je pro nás důležité pracovat s produkty, které jsou nadčasové a dlouho vydrží. Nejlépe po několik generací!

Ostatní parametry: . . . . . . . . . . . . . . . . . .