outdoorove.cz

STABILOTHERM BBQ Iron – Litinový kontaktní gril

Tento výjimečný produkt STABILOTHERM BBQ Iron - Litinový od přední značky Stabilotherm lze pořídit zde teď právě extra se slevou. Akční cena od 1 035 Kč.
STABILOTHERM BBQ Iron - Litinový kontaktní gril
Popis produktu

Pevný a všestranný kontaktní gril vyrobená z litiny. Gril je vybavena dřevěnými rukojeťmi a dlouhými násadami, abyste mohli vařit na otevřeném ohni z bezpečné vzdálenosti. Ideální na sendviče, hamburgery, maso, klobásy a podobně.

Tento způsob opékání pokrmů na ohni je velmi populární v tábořištích v severských zemích!

  • Materiál: Litina
  • Hmotnost: cca. 2,4 kg
  • Délka: cca. 59 cm
  • Grilovací plocha: 17×19,5 cm

 

NAVRŽENO VE ŠVÉDSKU

Stabilotherm nabízí širokou škálu nářadí a příslušenství pro vaření v přírodě. Vše od poctivých kelímků a dřevěných šálků až po kompaktní outdoorové kuchyně pod širým nebem s inovativním designem.

Milujeme venkovní vaření a vždy se snažíme navrhovat a vyrábět produkty, které povzbudí lidi, aby se dostali a potkávali se v přírodě. Vzhledem k tomu, že my, kteří zde pracujeme ve Stabilotherm, si vážíme času v přírodě, velmi rádi bereme ohled na životní prostředí, když navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme nové produkty.

Volby, které činíme, mají dopad na životní prostředí a přírodu, ve kterých žijeme. Při výrobě produktů a obalů se vždy snažíme mít co nejmenší dopad na životní prostředí. V mnoha případech jsme se rozhodli pro materiál z ekologických důvodů, ale v některých případech jsme se také rozhodli materiál ponechat kvůli jeho funkci. Jako „outdoorové“ společnosti je pro nás důležité pracovat s produkty, které jsou nadčasové a dlouho vydrží. Nejlépe po několik generací!

Ostatní parametry: . . . . . . . . . . . . . . . . . .