outdoorove.cz

STABILOTHERM BBQ Grid Small 16 x 16 cm – Skládací kempinkový gril

Tento neodolatelný produkt STABILOTHERM BBQ Grid Small 16 x 16 od výrobce s mnohaletou tradicí Stabilotherm lze pořídit právě teď výhodně. Akční cena od 396 Kč.
STABILOTHERM BBQ Grid Small 16 x 16 cm - Skládací kempinkový gril
Popis produktu

Flexibilní, skladný a bytelný grilovací rošt, který si můžete vzít s sebou na cesty. Vyrobeno z nerezové oceli a s rozkládacími nožičkami. Tento gril je ideální pro osamělé turisty a bushcrafťáky samotáře.
Součástí je ochranný obal pro přenášení a uložení grilu např. do batohu.

  • Materiál: Nerezová ocel
  • Hmotnost: 420 g
  • Rozměry: 16x16x13 cm (WxLxH)

 

NAVRŽENO VE ŠVÉDSKU

Stabilotherm nabízí širokou škálu nářadí a příslušenství pro vaření v přírodě. Vše od poctivých kelímků a dřevěných šálků až po kompaktní outdoorové kuchyně pod širým nebem s inovativním designem.

Milujeme venkovní vaření a vždy se snažíme navrhovat a vyrábět produkty, které povzbudí lidi, aby se dostali a potkávali se v přírodě. Vzhledem k tomu, že my, kteří zde pracujeme ve Stabilotherm, si vážíme času v přírodě, velmi rádi bereme ohled na životní prostředí, když navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme nové produkty.

Volby, které činíme, mají dopad na životní prostředí a přírodu, ve kterých žijeme. Při výrobě produktů a obalů se vždy snažíme mít co nejmenší dopad na životní prostředí. V mnoha případech jsme se rozhodli pro materiál z ekologických důvodů, ale v některých případech jsme se také rozhodli materiál ponechat kvůli jeho funkci. Jako „outdoorové“ společnosti je pro nás důležité pracovat s produkty, které jsou nadčasové a dlouho vydrží. Nejlépe po několik generací!

 
 

Ostatní parametry: . . . . . . . . . . . . . . . . . .