outdoorove.cz

STABILOTHERM BBQ Grid Medium 23×34 cm – Skládací kempinkový gril

Tento nejprodávanější kousek STABILOTHERM BBQ Grid Medium 23x34 cm od dodavatele kvalitních produktů Stabilotherm dostanete tady teď extra se slevou! Nyní pořídíte jen za 702 Kč.
STABILOTHERM BBQ Grid Medium 23x34 cm - Skládací kempinkový gril
Popis produktu

Flexibilní, skladný a bytelný grilovací rošt, který si můžete vzít s sebou na cesty. Vyrobeno z nerezové oceli a s rozkládacími nožičkami. Tento gril je ideální pro menší skupinky nebo větší bushcraftové jedlíky.
Součástí je ochranný obal pro přenášení a uložení grilu např. do batohu.

  • Materiál: Nerezová ocel
  • Hmotnost: 1010 g
  • Rozměry: 23x34x16,5 cm (WxLxH)

 

NAVRŽENO VE ŠVÉDSKU

Stabilotherm nabízí širokou škálu nářadí a příslušenství pro vaření v přírodě. Vše od poctivých kelímků a dřevěných šálků až po kompaktní outdoorové kuchyně pod širým nebem s inovativním designem.

Milujeme venkovní vaření a vždy se snažíme navrhovat a vyrábět produkty, které povzbudí lidi, aby se dostali a potkávali se v přírodě. Vzhledem k tomu, že my, kteří zde pracujeme ve Stabilotherm, si vážíme času v přírodě, velmi rádi bereme ohled na životní prostředí, když navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme nové produkty.

Volby, které činíme, mají dopad na životní prostředí a přírodu, ve kterých žijeme. Při výrobě produktů a obalů se vždy snažíme mít co nejmenší dopad na životní prostředí. V mnoha případech jsme se rozhodli pro materiál z ekologických důvodů, ale v některých případech jsme se také rozhodli materiál ponechat kvůli jeho funkci. Jako „outdoorové“ společnosti je pro nás důležité pracovat s produkty, které jsou nadčasové a dlouho vydrží. Nejlépe po několik generací!

Ostatní parametry: . . . . . . . . . . . . . . . . . .