outdoorove.cz

STABILOTHERM 0,3l Luffarmugg – Moose Nerezový hrnek

Neodolatelný výrobek STABILOTHERM 0,3l Luffarmugg - Moose značky Stabilotherm snadno získáte právě teď ve výprodejové akci! Akční ceny již od 467 Kč.
STABILOTHERM 0
Popis produktu

Klasický hrnek z nerezové oceli, který si s sebou ponese stopy vašich vzpomínek, čím více jej budete používat. Použijte jej na čerstvě uvařenou kávu nebo na vodu přímo z horského potoka.

Nerezová ocel má hygienické vlastnosti, díky kterým je zvláště vhodná pro styk s potravinami, protože tvrdý povrch znesnadňuje uchycení bakterií. Nerezová ocel je nejen užitečná a všestranná, ale také šetrná k životnímu prostředí díky své dlouhé životnosti a 100% recyklovatelnosti. Materiál přizpůsobený cyklu, který lze znovu a znovu recyklovat!

Ocel je nerezová ocel SS304 a samozřejmostí je testovaná a schválená pro styk s potravinami.

  • Materiál: SS304
  • Hmotnost: 75 gramů
  • Objem: 0,3l

 

NAVRŽENO VE ŠVÉDSKU

Stabilotherm nabízí širokou škálu nářadí a příslušenství pro vaření v přírodě. Vše od poctivých kelímků a dřevěných šálků až po kompaktní outdoorové kuchyně pod širým nebem s inovativním designem.

Milujeme venkovní vaření a vždy se snažíme navrhovat a vyrábět produkty, které povzbudí lidi, aby se dostali a potkávali se v přírodě. Vzhledem k tomu, že my, kteří zde pracujeme ve Stabilotherm, si vážíme času v přírodě, velmi rádi bereme ohled na životní prostředí, když navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme nové produkty.

Volby, které činíme, mají dopad na životní prostředí a přírodu, ve kterých žijeme. Při výrobě produktů a obalů se vždy snažíme mít co nejmenší dopad na životní prostředí. V mnoha případech jsme se rozhodli pro materiál z ekologických důvodů, ale v některých případech jsme se také rozhodli materiál ponechat kvůli jeho funkci. Jako „outdoorové“ společnosti je pro nás důležité pracovat s produkty, které jsou nadčasové a dlouho vydrží. Nejlépe po několik generací!

Ostatní parametry: . . . . . . . . . . . . . . . . . .