outdoorove.cz

Spací pytel Alpine ApII – Long

Ve slevě tento kus Spací pytel Alpine ApII - od našeho známého výrobce Sea to Summit pohodlně seženete v naší internetové nabídce napořád výhodně. Aktuálně za super cenu 19 599 Kč.
EAN: 9327868094912
Spací pytel Alpine ApII - Long
Popis produktu

Spacáky produktové řady Alpine™ vás ochrání ve vysokých nadmořských výškách a v arktických podmínkách díky péřové výplni nejvyšší kvality RDS 850+ Loft Goose ULTRA-DRY Down™, chráněné vrchním materiálem 3D Nano Shell™. Spacák má mumiový tvar, který poskytuje účinnou izolaci, zatímco náš aktualizovanáý expediční model poskytuje dodatečný prostor pro případ, že potřebujete mít ve spacáku více vrstev oblečení. Anatomicky tvarovaný prostor pro chodidla je dostatečně velký na to, abyste se do něj vešli i s botami.
Svislé komory v oblasti hrudníku zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa. Komorová konstrukce s bočními přepážkami udržuje poměr plnění 60/40 a ponechává více peří v horní části spacího pytle pro maximální izolaci.
Naše úprava odpuzující vodu ULTRA-DRY Down™ chrání peří od vnější vlhkosti a kondenzace z vnitřní strany spacího pytle, čímž se eliminují negativní účinky, které vlhkost na peří má. Všechny péřové spací pytle od Sea to Summit používají peří s certifikací RDS (Responsible Down Standard).
Poloviční zip Free-Flow na pravé straně spacího pytle poskytuje volný pohyb pro obě paže a další možnosti větrání. Na levé straně, po celé délce spacího pytle, je obousměrný zip, který poskytuje snadný přístup do spacího pytle a více možností ventilace.
Náš nepromokavý a zároveň prodyšný materiál NanoShell™ poskytuje ochranu před větrem a vlhkostí. Přiléhavá a pečlivě obložená kapuce příjemně obejme vaší hlavu a umožňuje udržet maximální teplo s minimálním nastavením.
Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje tepelným ztrátám kolem zipu. Je vyrobena z nejlehčího a nejpevnějšího materiálu, který zajišťuje hladké zapínání a rozepínání bez zachycování zipu. Navrženo do extrémně chladných a vysokohorských podmínekMumiový tvar pro efektivní izolaciUpravená velikost pro expedice, která poskytuje více prostoru, abyste se do spacáku vešli i ve více vrstvách oblečeníVertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místůmKomorová konstrukce s bočními přepážkami udržuje poměr plnění 60/40 a ponechává více peří v horní části spacího pytle pro maximální izolaci. Anatomicky tvarovaný prostor pro chodidla je dostatečně velký na to, abyste se do něj vešli i s botami. Poloviční zip Free-Flow na pravé straně pro volnost pohybu a větráníRDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ pro maximální izolaciNáš nepromokavý a prodyšný materiál NanoShell™ chrání před větrem a vlhkostíPřiléhavá kapuce pohodlně obejme vaší hlavu a udržuje maximální teplo s minimálním nastavenímZip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycujeVelký límec s dvojitým nastavením pro rovnoměrné stáhnutí a maximální tepelný komfortYKK #5 side zip has two sliders for easy access and extra ventilationVelká vnitřní bezpečnostní kapsaMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Podšívka: 100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří obal: 100% nylon