Sněžnice pro svobodný pohyb zasněženou krajinou

sneznice

Sněžnice mohou na první pohled vypadat velice neohrabaně, však taky jde o nezaměnitelné obrovské plácačky. Člověk si v nich připadá jako medvěd, který právě vylezl ze svého doupěte, ovšem už po pár krocích zjistí, že není lepší pomůcky k překonání vrstvy sněhu. Díky ideálnímu tvaru, jenž vaší váhu roznese do větší plochy, je každý posun radostí. Už se nebudete bořit až po kolena do čerstvě naváté bílé nadílky.

Sněžnice jsou synonymem svobodného pohybu bez větší námahy. Zároveň jsou i skvělým preventivním opatřením proti pádům na zledovatělém povrchu a to všechno kvůli doplňujícím špičatým drapákům nacházející se vespod. Univerzální vázání drží na každé klasické pohorce.

Sněžnice jedině s hůlkami

Jakmile si sněžnice doplníte o přídavné teleskopické hůlky, tak se s nimi můžete vydat zdolat i vysokohorské oblasti. Splňte si své sny a udělejte si báječnou procházku do bohem zapomenutých krajů, kde nepotkáte jediného živáčka, tedy pokud nebude stejně jako vy vybaven sněžnicemi. Dají se využít i k praktičtějším účelům, skvěle vám pomohou při výšlapu kopce při snowboardingu. Prkno si připnete na batoh a za malou chvíli se ocitnete opět na samém počátku sjezdovky.

Sněžnice sebou přinášejí odlišný styl chůze, na který si po pár krocích lehce přivyknete. Našlapovat musíte z vysoka jako čáp. Díky nastavitelné patce vás nezaskočí ani stoupání pod úhlem 30°, vaše noha tak zůstane ve vodorovné poloze. S tímto jste se můžete už setkat u skialpového vázání.

Dřevěné sněžnice na čerstvý sníh

V případě, že potřebujete nutně vyrazit na čerstvě napadaný sníh, tak byste měli být vybaveni kvalitním originálním produktem – dřevěnými sněžnicemi. Tento původně indiánský vynález se neustále vyvíjel, až dostal dnešní podobu. Výběr je rozmanitý, a pokud chcete opravdu kvalitní kousek, tak se rozhodněte mezi originály s dřevěným rámem nebo klasikou s hliníkovým rámem či modernou z pružného plastu. Vždy pamatujte na jedno všeobecné pravidlo, které praví, že čím větší sněžnice si pořídíte, tím lépe vás ponesou.

V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz