outdoorove.cz

SENSOR THERMO pánské triko dl.rukáv zip černá Velikost: S

Tento vynikající produkt SENSOR THERMO pánské triko dl.rukáv zip černá od skvělé značky Sensor jednoduše najdete tady a teď opravdu výhodně. Nabídky již od 1 036 Kč.
EAN: 8592837062273
SENSOR THERMO pánské triko dl.rukáv zip černá Velikost: S
Ověřit dostupnost »
Značka: Sensor
1 036
Popis produktu

Funkční prádlo Coolmax Thermo je teplý elastický úplet ideální do chladnějších dnů. Použitý materiál totiž zaručuje skvělé termoregulační schopnosti a zároveň transport vlhkosti od těla. Použité vlákno s trvale včleněnými ionty stříbra navíc přináší vysoké a trvalé antibakteriální vlastnosti.
Coolmax Thermo je odolné, tvarově stálé a vysoce elastické. Prádlo je možné použít jako první nebo druhou vrstvu a je vhodné pro celodenní nošení, zimní sporty a volnočasové aktivity.

Recenze v magazínu Svět Outdooru.

 

Technologie Coolmax EcoMade

Přicházíme s další novinkou v podání materiálu Coolmax Ecomade, který nyní najdete u nové řady Coolmax Thermo. Prádlo si zachovává stejné vlastnosti a benefity jako doposud a zároveň je šetrnější k přírodě. Vlákno obsahuje vysoký podíl recyklovaného materiálu (97%) a zmírňuje tak dopady na životní prostředí. Vyrábí se z použitých plastových lahví, které jsou během šesti kroků přetvořeny tak, aby posloužily jako základ našeho funkčního oblečení. Nový materiál tak ještě lépe odvádí vlhkost od těla a vy se budete cítit skvěle po celou dobu jeho nošení.

Ostatní parametry: Velikost S. Barva černá. . . . . . . . . . . . . . . . .