Rybářský deštník vás uchrání před každou nepřízní počasí

rybarsky destnik s bocnicemi

Náruživé rybáře neodradí déšť ani sníh, natož pak větrné počasí. Jít si sednout k rybníku či řece a čekat na nějaký pěkný úlovek, tomu prostě pravý milovník rybaření neodolá za žádných okolností. Pokud se mezi takové lidi počítáte i vy, pak byste se ale na špatné počasí měli řádně připravit, abyste si namísto ryb neodnesli chřipku. K velmi praktickým pomůckám, které přispějí k vašemu komfortu, patří rybářské deštníky.

Bočnice vás ochrání před deštěm i větrem

Rybářský deštník se oproti klasickému liší v tom, že vás dokáže ochránit nejen před deštěm, ale i před větrem. Většina produktů má totiž kromě vrchní části také bočnice, které zamezují proudění větru v okamžiku, kdy jste pod nimi schovaní.

Jak se pozná kvalitní rybářský deštník?

Kvalitní rybářský deštník se pozná nejen podle konstrukce, ale také například i podle švů, které spojují jednotlivé plachty. Švy musí být v každém případě pevně slepeny či zašity tak, aby nemohlo vlivem nárazového větru dojít k protržení plachet. Samotná konstrukce by pak měla být pevná a stabilní, aby deštník nemohl být odvát větrem.

Vzhledem k tomu, že ne vždy můžete k rybníku či řece dojet autem a je třeba počítat s přenášením věcí, je vhodné si pořídit takový rybářský deštník, který bude mít co nejnižší hmotnost. Zároveň však musí být dostatečně prostorný, aby vám poskytl dobré zázemí a nemuseli jste se pod ním zbytečně krčit.

Důležitou roli při výběru deštníku hraje také to, jak je řešen systém uchycení. Kvalitní produkty mají obvykle ocelová očka, do nichž zasadíte kolíky do země. Nehrozí pak, že by se během špatného počasí vyvrátily.

Kde zakoupíte kvalitní rybářské deštníky?

Moderní lehké rybářské deštníky, které vám poskytnou ideální ochranu i v náročnějších podmínkách patří mezi nezbytné rybářské potřeby každého zkušeného rybáře.. K dispozici jsou zde i rybářské deštníky s jednou bočnicí, ale i takové, které mají kryty po celém obvodu. Za určité situace tak mohou posloužit i jako nouzový přístřešek, který oceníte kupříkladu během nočního pobytu u vody.

V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz