Přilba na kolo, vyberte si tu správnou cyklistickou helmu

jak vybrat cyklistickou přilbu

Vyrazit v dnešní době na kolo bez řádného vybavení a ochranných pomůcek je hazardování se životem. I přesto, že cyklistická dámská přilba nebo ta pánská nepatří do povinné výbavy cyklisty, tak je velice nezodpovědné ji ze svého života vystrnadit. Zdraví vám nikdo nevrátí a v případě jakékoliv dopravní komplikace vám může dokonce zachránit život. Je dokázáno, že cyklistická přilba při vážné nehodě minimalizuje poškození mozku o celých 90%, proto bychom neměli její funkci podceňovat.

Cyklistická přilba – základ bezpečí

Nejčastějším důvodem, proč cyklisté bývají odváženi do nemocnice, jsou úrazy hlavy. Mnozí do dnešních časů podceňují tuto nepovinnou výbavu na kolo a vydávají se zdolávat daleké túry bez jakékoliv ochrany. Dopouštějí se tak velkého hazardu se svým životem. Na prvním místě musí vždy být vaše zdraví. Aktuální vzhled je až druhořadou záležitostí. Cyklistická pánská přilba i ta dámská je díky technologickému pokroku stále atraktivnější. Už jsou dávno pryč časy, kdy jste se za tuto výbavu museli stydět. Cyklista, který se rozhodne vyrazit na výlet, podstupuje celou řadu rizik a nebezpečí. Cyklistická přilba je tak nedílnou součástí, každého uvědomělého cyklisty. Pády z kola jsou poměrně časté a přihodit se mohou i opravdu zkušeným jezdcům. Dopravní karambol je nepředvídatelný a vždy ho nejhůře odnese chodec nebo cyklista.

Cyklistická přilba zelená je trendy

Moderní trend nasvědčuje tomu, že je velice poptávaná cyklistická přilba zelená. Při výběru se snažte sladit všechny prvky od barvy kola, oblečení až po helmu. Cyklistické oblečení je velmi atraktivní a slušivé. Cyklistické helmy se tak stává pouhou třešinkou na dortu, která vám může v případě nutnosti zachránit i život. Buďte k sobě zodpovědní a nepodceňujte funkci cyklistické přilby.

V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz