Outdoorové oblečení dámské, pánské a dětské

outdoorove obleceni

Outdoorové oblečení je velmi praktické oblečení pro pobyt venku. Jedná se o nepromokavé bundy, kalhoty, ternoprádlo a další vybavení proti nepříznivému počasí, a je tedy nedílnou součástí vašeho vybavení pod stan, na vodu nebo při sportovních aktivitách. Kromě samotného oblečení je na trhu také další outdoorové vybavení jako stany, spacáky, batohy, turistické potřeby a další speciální potřeby pro potápění, horolezectví nebo skialpinismus, ale pojďme se vrátit zpět k oblečení.

Outdoorová bunda

Kvalitní bunda vás mnohdy zachrání od prochladnutí a chřipky. Outdoorová nepromokavá bunda by měla být odolná proti dešti, větru a zimě. Ideálně by se měla kombinovat s fleecovou bundou, která vám zajistí ještě větší teplo. Její nepromokavost je zajištěna speciální membránou nebo nátěrem. Kvalita nepromokavé bundy se hodnotí podle tlaku, kterému materiál odolá. Nepromokavý materiál se charakterizuje s vodním sloupcem 2000 mm. Pokud si budete vybírat mezi membránovou bundou nebo bundou s nátěrem, je lepší si vybrat bundu s membránou kvůli vyšší voděodolnosti a paropropustnosti. Bundy s nátěrem nejsou tolik odolné, ale jsou cenově nižší. Jsou doporučovány membránové nepropustné bundy High Point Spirit Lady Pro nebo Hannah Aisle. Vybírejte dámské outdoorové bundypánské bundy a kabáty, nebo dětské bundy s rozvahou a nehleďte pouze na vzhled, ale především na materiál.

Outdoorové boty

Pokud jde o vaše nohy, jistě si na vaše túry a sportovní dovádění zaslouží ty nejlepší outdoorové boty. Pro těžší terén s těžkým batohem je vhodné zvolit pevnou trekovou obuv. Podle náročnosti trasy si pak můžete zvolit do náročného, středně těžkého a lehkého horského terénu. Pro náročný kamenitý terén je nutná těžší a málo ohebná bota. Také by měla být voděodolná a vyrobena z kůže. Boty do lehkého terénu jsou nižší hmotnosti a hodí se na běžnou turistiku a také jako zimní obuv do města. Pohodlnou a oblíbenou obuví jsou sandále, které nás provází už pěknou řadu let.

V posledních letech si oblíbili všechny generace lezení. Ať už na speciálních lezeckých stěnách nebo přímo v terénu. K této zálibě si nezapomeňte pořídit lezačky. Na skály se hodí klasické lezačky, do hor, komínů a spár si pořiďte lezačky kotníkové. Podle zapínání se dále dělí na lezačky zavazovací, na suchý zip a nazouvací. Podle stěny si pak vyberete konkrétní typ.

V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz