outdoorove.cz

Northfinder Otedor Harvest BU-3826AD-475 Velikost: L

Nejprodávanější produkt Northfinder Otedor Harvest BU-3826AD-475 s pečetí kvality od značky Northfinder snadno můžete získat právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena 2 212 Kč.
Northfinder Otedor Harvest BU-3826AD-475 Velikost: XL

Hledáš pořádně zimní dobrodružství?

Vyberte si tuto odolnou zateplenou bundu s prodlouženou konstrukcí. Kvalitní syntetická izolace zvládne teploty pod nulou, a to i ve vlhkých podmínkách. Vnější materiál je ošetřen vodoodpudivou vrstvou a ochrání tě před mokrým sněhem.

Vnitřní elastické manžety spolu se suchým zipem a odnímatelná nastavitelná kapuce udrží teplý vzduch uvnitř a chladný nepustí dovnitř. Přední obousměrný zip YKK® je po celé délce zajištěn lištou s patentkami proti větru.

Obousměrný zip umožňuje snadný přístup ke kapsám a zvyšuje pohodlí. Dvě vnější kapsy na zip pod lištami zahřejí tvé ruky a vnitřní náprsní kapsa je ideální pro drobnosti.

Bunda má ležérní vzhled, ale byla navržena a vybavena pro chladné počasí v přírodě. Tato klasická bunda byla vyrobena pro dobrodruhy a průzkumníky s vlastním životním postojem.

Ostatní parametry: Velikost XL. Barva žlutá. . . . . . . . . . . . . . . . .