outdoorove.cz

Nesmeky Veriga Mount Track S

Hodně povedený produkt Nesmeky Veriga Mount Track od přední společnosti VERIGA máte možnost nakoupit zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 997 Kč.
EAN: 3838723283335
Nesmeky Veriga Mount Track XL
Ověřit dostupnost »
Značka: VERIGA
997
Popis produktu

Nesmeky Veriga Mount Track jsou ideální řešení na extra zasněžené, kluzké nebo zledovatělé cesty
Vysoká účinnost a podpora nohou i v horších podmínkách
14 ostrých bodců rovnoměrně rozmístěných ve tvaru podkovy po celé ploše podrážky (tepelně zpracovaný povrch zajišťující vysokou kvalitu)
Použité nerezové řetězy mají ideální koeficient kroucení, což jednak zamezuje jejich poškození a taky velmi napomáhá přilnavosti ke kluzkému povrchu
Rychlé a jednoduché nasazení pouhým natažením přes podrážku a uchycením páskem na suchý zip
Nesmeky dobře drží na obuvi
Pružná část se od jiných konkurenčních produktů liší obsahem silikonové složky, která napomáhá větší odolnosti a delší výdrži této často zatěžované části
Odolné i velmi nízkým teplotám
Dodávány včetně designového skořepinového pouzdra (praktické a odolné). Obal je zároveň nepromokavý – po použití je lze jednoduše sbalit a bez obav přenést v batohu, kapse, kabelce či kalhotách a to bez rizika promočení oděvu.
Pouzdro dodáváno včetně karabinky na zavěšení na batoh
Je třeba dbát zvýšené opatrnosti na kamenitém terénu bez ledu a sněhu s ohledem na možné poškození
Dodáváme napřímo od evropského výrobce sněhových řetězů i pro těžkou lesáckou techniku (dlouhá historie výroby od roku 1922)
Dodáváme ve velikostech S (33-36) M (36–41) L (39–44,5) a XL (45-48)
1 ks balení nesmeků obsahuje 1 pár
Nesmeky nenahrazují klasické horolezecké mačkyUrčeno pro: zasněžený a zledovatělý terén, pro těžbu dřeva, rybaření a lov, horské závody (např. LH24)