Neoprenový oblek můžete využít nejen k potápění

kvalitni neoprenovy oblek

Pokud vás zaujal adrenalinový sport v rámci potápění, tak je důležité, aby tomu odpovídala i vaše výstroj. Neoprenový oblek je nedílnou součástí kvalitního zážitku. Díky správné potápěčské výbavě se můžete dostat do patřičných hlubin, kam byste se jinak nedostali. Právě v těchto místech na vás čekají exotické rybky a překrásné scenérie. Neopren se tak stává neodmyslitelným prvkem a pomyslnou bránou mezi oběma světy. Neoprenový oblek nespadá do základní potápěčské výbavy a pořizují si ho pouze lidé, kteří potápění propadli a chtějí se tomu nadále věnovat.

Kvalitní dětská neopren

V případě, že vaše nadšení sdílí i celá rodina, tak není problém si v dnešní době pořídit kvalitní dětský neopren a vydat se do hlubin i s vašimi ratolestmi. Neoprenový oblek byl vyroben německou společností Du Pont a to už v letech 1935. Tato součást potápěčské výbavy, tak už ušla hezkou řádku let technologického vývoje. Neopren především chrání svého majitele před zimou, která se v hlubinách nachází, ale i před dalšími okolními vlivy. Překvapte svou partnerku a zakupte ji dámský neopren. Další dovolená se tak může nést v duchu dobrodružném. Objevujte krásy mořských scenérií a užívejte si života plnými doušky.

Neoprenový oblek nejen pro potápění

Do větších hloubek se nedostane tolik slunečního světla, a proto je v těchto místech voda chladnější. Neoprenový oblek je tak přímo nutností. Jediná nevýhoda se skrývá ve velkém vztlaku. Klasický, ale i dětský neopren nadměrně nadnáší, proto je nutné používat olověné závaží připevněné na pásku. To se pohybuje v rozmezí od 1,5 – 3kg. Pánský i dámský neoprenový oblek využijete i při jachtingu, windsurfingu a dalších vodních adrenalinových sportech. Na jaře vás perfektně ochrání před ledovou vodou.

V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz