outdoorove.cz

Kupilka prkénko Kaarna S – Blueberry (BLUE)

Tento skvělý produkt Kupilka prkénko Kaarna S - od naší známé značky Kupilka lze sehnat aktuálně v akci. Levně za 392 Kč.
Kupilka prkénko Kaarna S - Blueberry (BLUE)
Popis produktu

MALÝ SERVISNÍ TÁCEK / PRKÉNKO – KAARNA S slouží jako prkénko na pečivo během snídaně a svačiny. Přineste si ke každému jídlu kousek přírody! Finské slovo „kaarna“ znamená kůru kmene stromu, která chrání strom před poškozením, nemocemi a dokonce i lesními požáry.

– Materiál – dřevoplast
– Výška 8 mm x šířka 154 mm x délka 245 mm
– Hmotnost 243 g

 

Použití:

KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používány např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. Nádobí lze mýt ručně v přírodě nebo doma v myčce. Výrobky jsou vyráběny z vlastního bio materiálu s využitím EKO energie a každý kus krásně stárne, ale přitom si zachovává své vlastnosti. Jak je výrobek čerstvý, můžete zjistit podle vůně dřeva – čím silnější vůně, tím je výrobek novější. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.

Kompozitní dřevo:

KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z bio materiálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové dřevo a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost. 
KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.

Ostatní parametry: . . . . . . . . . . . . . . . . . .