Katadyn BeFree 0

Katadyn BeFree 0,6L LE Tactical

Katadyn BeFree 0,6L LE Tactical od společnosti s úžasnou pověstí Katadyn lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Katadyn BeFree 0,6L LE Tactical - nyní zakoupíte od 1 299 Kč

1 299 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nezbytný doplněk pro všechny horaly, výletníky a dobrodruhy, extrémně jednoduchý na použití. Stačí naplnit lahev, nasadit filtr a pak při pití lahev jemně stlačit. Lahev samotná je vyrobená z termoplastického polyuretanu bez zdraví škodlivých PVC i BPA a má praktické široké hrdlo. Dá se jednodušše srolovat a zabírá pak minimum místa. Materiál lahve je příjemný na omak a nemá žádné ostré hrany. Technologie EZ-Clean Membrane™ - filtr je tvořen dutými vlákny, což jsou velmi tenké duté membránové trubičky, které jsou prohnuty ve tvaru písmene U. Znečištěná voda je k těmto vláknům přivedena zvenčí a je protlačena stěnou membrány. Cokoli větší než 0,1 mikronu je zadrženo vně membrány. Čistá voda projde do duté trubičky a je jí protlačena k čistému konci filtru. Snese také mírně zakalenou zdrojovou vodu. Test neporušenosti filtru - stačí fouknout do náustku. Pokud vzduch projde filtrem do láhve, filtr je problémový a je třeba ho vyměnit (u tohoto testu musí být filtr vlhký). Čištění filtru Lahev pouze cca do poloviny naplnit vodou, uzavřít a protřepat. Je možné také filtr vyjmout a vymáchat v jezeře, v řece či v potoku. Filtr BeFree má otevřené pouzdro (snadná kontrola stavu filtru). Díky tomu je snadné dostat se k vláknům a nečistoty z filtru vymýt promácháním v jakékoli vodě (i znečištěné!). Specifikace Životnost: až 1 000 l v závislosti na zakalení zdrojové vody Rozměry: 27,5 x 7 x 7 cm (0,6 l) Účinnost: eliminuje bakterie, prvoky a usazeniny větší než 0,1 mikronu Výkon: až 2 l/min v závislosti na zakalení zdrojové vody Technologie: mechanický tlakový mikrofiltr z dutých vláken, 0,1 mikronová (0,0001 mm) EZ-Clean Membrane™ Hmotnost: cca 59 g Testy: Bachema AG, Switzerland, 05.04.2016 - Escherichia coli, Enterokokken, Pseudomonas aeruginosa Veškeré filtry KATADYN splňují doporučení EPA (United States Environmental Protection Agency), tj. ze zdrojové vody odstraňují 99.9999 % bakterií a 99,9 % prvoků. Společnost KATADYN navíc testuje kvalitu bez výjimky všech filtrovacích patron opouštějících továrnu, což v praxi znamená, že každý filtr KATADYN má záruku naprosté bezpečnosti použití. Laboratorní testy účinnosti jsou uvedeny u každého modelu.

Název:
Katadyn BeFree 0,6L LE Tactical
Výrobce:
SKU:
0604375208162

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz