Ať už je zima nebo letní období, tak pro zdraví pohyb si vždy nalezneme ten správný čas. Aktivně cíleným odpočinkem shodíte několik nadbytečných kil a navíc si zpevníte svou postavu. Pokud zrovna nepatříte mezi milovníky běžek, či sjezdových lyží, tak by brusle na led mohli být elegantním řešením, jak si užít zimních radovánek společně se svou rodinou. Jako ostřílený bruslař nebudete mít sebemenší problémy si vybrat kvalitní brusle na led, ale jako začínající nadšenec si musíte dát pozor na několik zásadních sounáležitostí při samotném nákupu.

Vyrazte na brusle a užijte si nezapomenutelné chvíle v blízkosti vašich nejmilejších. Určitě není od věci pozvat svou přítelkyni na romantickou projížďku, pokud nevěříte rybníkům, tak využijte městských stadionů, kde nehrozí žádné nebezpečí. Nejdříve si však přečtěte základní pravidla, které v sobě brusle na led skrývají.

Základní pravidla zimního bruslení

Na rybnících hrozí jasné riziko v neodhadnutí bezpečnosti a dostatečné tloušťky zamrzlého ledu. Nepatrná spleť prasklin zvyšuje riziko propadnutí. Neberte tento aspekt na lehkou váhu a pečlivě si prověřte celou oblast. Nespoléhejte se na ostatní. Věnujte svou pozornost i technickým parametrům. Brusle mějte vždy kvalitně nabroušené. Určitě nemusíme připomínat důležitost velikosti. Brusle na led mají mít dobrou stabilitu a dobře uvázané tkaničky. Jestliže si nejste jisti svou dovedností, tak poproste někoho, aby vám poskytl oporu, nebo si na pomoc vezměte hokejku, která vám napomůže udržet rovnováhu.

Jak si vybrat správné brusle

Nezáleží na tom, jestli vybíráme brusle pánské, brusle dámské, či brusle dětské, všechny typy podléhají určitým pravidlům, která musíme při výběru zohlednit. Ku příkladu dámské brusle neboli krasobrusle jsou obdařené speciálními zoubky. Vždy se rozhodujte podle toho, na co budete brusle využívat, jestli k závodění, či k rekreační vyjížďce. Vždy se vaše noha musí cítit pohodlně a stabilně. Brusle na hokej si vybírejte takové, aby přesně padly na nohu. Využijte skvělé nabídky a mrkněte se na hokejové brusleXH-201 za senzační cenu. Při koupi si je zkoušejte s teplou ponožkou a vždy raději sáhněte po nožích z kvalitnějšího nerez materiálu.

V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz