outdoorove.cz

Grangers Down Wash 300 ml

Unikátní a žádaný produkt Grangers Down Wash 300 od skvělého a známého výrobce Grangers snadno naleznete aktuálně za nejnižší cenu! Akční ceny již od 188 Kč.
Grangers Down Wash 300 ml
Popis produktu

I přes to, že s tekutým pracím přípravkem Down Wash od firmy Granger`s spolehlivě odstraníte špínu a zápach, stále si vaše oblečení či vybavení zachová své izolační vlastnosti. Přípravek tedy využijete kromě oblečení například na spací pytle. Přípravek je vhodný k použití i před aplikací voděodolné impregnace. Výhodou tohoto prostředku je to, že čistí již při nízkých teplotách (od 30˚C). Přípravek neobsahuje žádné parfémy, optické zjasňovače nebo agresivní čistící látky.

 

Způsob použití:

Použití přípravku je velice jednoduché, do předem plněné pračky stačí nalít 1 víčko (50 ml) na prací várku, pro ruční praní stačí 1/2 dávka, tedy 25 ml. Vrchem plněná pračka není doporučována pro praní péřového oblečení vzhledem k tomu, že může dojít k trvalému poškození vašeho oblečení. Zajistěte důkladné proschnutí, toho docílíte například 2-3 hodinovým programem v sušičce při nízké teplotě.

 

Hlavní přednosti:

  • čistí, obnovuje plnivost (loft) peří a eliminuje zápach
  • vhodné pro oblečení a vybavení plněné peřím nebo syntetickými vlákny
  • zachovává izolační vlastnosti materiálu
  • lze použít i před aplikací voděodolné impregnace
  • čistí již při nízkých teplotách od 30˚C

Ostatní parametry: . . . . . . . . . . . . . . . . . .