FORGED Olive – sekáček 19 cm

Tento výjimečný produkt FORGED Olive - sekáček 19 originál od značky Forged snadno seženete tady nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně výhodně za 2 351 Kč. EAN: 8720039623200
FORGED Olive - sekáček 19 cm
Značka: Forged
2 351 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Holandská značka FORGED představuje speciální a nápaditou kolekci nožů. Díky kvalitnímu provedení, krásnému balení a tradičnímu řemeslnému způsobu výroby zaplesá nejedno srdce milovníka nožů. Nože jsou vyráběny kompletně ručně z japonské oceli a zabalené do elegantní krabice z páleného dřeva. Ruční výroba, kovářské řemeslo a kvalitní zpracování činí z každého nože jedinečný a vysoce kvalitní produkt.
Řada Olive od společnosti Forged je velmi úspěšné spojení robustní oceli s krásným olivovým dřevem, které jí dodává teplý a moderní vzhled. Řada Olive má širokou škálu nožů. Olivové dřevo se vyznačuje krásnou a charakteristickou strukturou dřeva. Nůž z kované olivy bude skutečným poutačem v každé kuchyni. U řady Olive se rozhodnete pro robustní, ale také rafinovaný a stylový nůž díky své fúzi se dřevem. Zábava při krájení a krájení na kostičky zaručena!
Hlavní výhody:

Elegantní a stylový design
Robustní provedení
Pohodlná rukojeť z olivového dřeva
Unikátní a vysoce kvalitní nůž, který je vyráběn ručně z japonské oceli
Dodáván v luxusní dárkové dřevěné krabičce
Perfektní pomocník a designový doplněk do vaší kuchyně
Výjimečně dlouhá životnost

Parametry:

Délka čepele: 19 cm
Materiál: japonská ocel 7cr17mov / rukojeť z olivového dřeva
Tvrdost: 58 Rockwell
Tloušťka čepele: 2 mm
Úhel broušení: 18°