Devold to je funkční oblečení nejen pro chladné noci

znacka devolt

Už v roce 1853 vtrhla norská značka Devold na trh se zatepleným prádlem. Důvod byl jednoduchý. Potřeba uchránit norské dřevorubce před chladem. Prvním produktem tak byly teplé svetry. Skutečně příjemně teplé svetry. Pak přišly na řadu svetry pro rybáře. Ovšem těch se chytila celá norská veřejnost, pro kterou se tyto rybářské svetry staly jakýmsi odznakem volného času. Staly se módou. To se stalo hlavní příčinou nebývalé úspěšnosti značky Devold.

Inovace, expanze a termoprádlo

Poté začal prudký vývoj společnosti. Rozšiřování výroby a produktů. A nakonec i expanze do zahraničí. Vedle toho se v politice společnosti Devold napevno usadily inovace. Firma si dala jasný cíl – porazit zimu. Udělat z ní příjemné roční období, které si můžeme užít při sportovních kratochvílích. Ne roční období, kterého se musíme obávat. Pojem „Devold Sport“ je nyní jasnou značkou, která zaručuje kvalitu a výdrž. A to nejen u sportovců, ale vlastně u celé veřejnosti.

Vedle běžných inovací, které postupně přebíraly a zaváděly i jiné firmy, hledala značka Devold něco navíc. A našla. Vlna Merino. Vlna, kterou produkují ovce žijící v chladnějším a vlhčím horském prostředí. Aby se ovce merino uchránily před chladem a vlhkem, obalují se velmi jemnou vlnou. Ta dokonale izoluje, ale zároveň je prodyšná. Kvalitní zpracování pak dává oděvům jedinečné vlastnosti. A to nejen hřejivost, ale, a tady narážíme na jedinečnost vlny Merino, hřejivost, i když je prádlo vlhké nebo dokonce mokré. Proto firma Devold prorazila díky rybářským svetrům.

A další termoprádlo?

Značka Devold se samozřejmě nezaměřuje jen na svetry. V jeho produkci naleznete prakticky všechno funkční prádlo Devold, které má člověka ochránit před chladem. Rukavice, čepice, svetry. Ale i kalhoty, trika, mikiny nebo ponožky Devold. Velkou značkou je Devold ve sportu. Běžně jej využívají i vrcholoví sportovci a společnost Devold tak můžete potkat na různých mistrovstvích světa v zimních sportech. A další výhoda? Devold se nezaměřuje pouze na určitou skupinu lidí. Nikoliv. Své si v nabídce najdou jak muži, tak i ženy, ale také děti. Více na www.devold.cz

V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz