outdoorove.cz

Dámský spací pytel Flame FmIV – Women’s Regular

Vysoce kvalitní produkt Dámský spací pytel Flame od společnosti s předním postavením na trhu Sea to Summit jednoduše můžete pořídit právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny již od 14 699 Kč.
EAN: 9327868095513
Dámský spací pytel Flame FmIV - Women's Regular

Naše ultralehké a technické spací pytle Flame™ jsou navrženy tak, aby vás udržovaly v co největším teple a zároveň zachovaly minimální hmotnost a velikost po sbalení. Řada spacích pytlů Flame™ pokrývá vše od ultralehkých vložek do spacáku, po lehké expediční spací pytle, vhodné do mírných mrazů. I přes jejich různé použití jsou velmi lehké díky použitým konstrukcím.
Tajemství působivého výkonu se skrývá v kombinaci prvotřídních materiálů a pečlivého designu. Prvotřídní husí peří RDS 850+ Loft, lehký zip #3 YKK®, vysoce výkonný vnější nylonový materiál 10D a podšívka 7D připravují půdu pro vynikající výkon. Flame je navržen jako těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaci. Každý model je poté vyladěn tak, aby co nejlépe vyhovoval účelům, pro které se hodí. Dámský specifický střih je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen. Navíc u dámských spacích pytlů používáme více peří za účelem zvýšení tepelného komfortu.

Naše úprava odpuzující vodu ULTRA-DRY Down™ chrání peří od vnější vlhkosti a kondenzace z vnitřní strany spacího pytle, čímž se eliminují negativní účinky, které vlhkost na peří má. Všechny péřové spací pytle od Sea to Summit používají peří s certifikací RDS (Responsible Down Standard). Díky úpravě ULTRA-DRY Down™ je Flame™ spacákem vhodným i pro adventure závody a „hard-alpine“, kde se počítá každý gram a peří nikdy předtím nebylo možnou variantou. Dámský těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaciLehké materiály 7D a 10D pro nízkou hmotnost spacího pytle a malé rozměry po sbaleníRDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ pro maximální izolaciVertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místům“H“ komorová konstrukce pojme více peří a omezuje studená místa.Expediční spací pytel má mumiový tvar a poskytuje více prostoru pro případ, že máte na sobě více vrstev oblečení nebo potřebujete více prostoru kolem sebeSvislé komory v oblasti hrudníku zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa.Zip po celé délce jedné strany se dvěma jezdci poskytuje snadný přístup a různé možnosti větráníZip je zevnitř kryt velkou légou; kapuce a límec zabraňují, v případě potřeby, úniku teplaObsahuje lehký kompresní vak Ultra-Sil™ Nano pro kompaktní sbaleníMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Podšívka: 100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří obal: 100% nylon