outdoorove.cz

Dámský spací pytel Flame FmI – Women’s Long

Tento kvalitní a levný produkt Dámský spací pytel Flame od výrobce s dlouholetou historií Sea to Summit máte možnost pořídit tady a teď ve slevě. K sehnání zrovna v akci za 9 299 Kč.
EAN: 9327868095469
Dámský spací pytel Flame FmI - Women's Long

Naše ultralehké a technické spací pytle Flame™ jsou navrženy tak, aby vás udržovaly v co největším teple a zároveň zachovaly minimální hmotnost a velikost po sbalení. Řada spacích pytlů Flame™ pokrývá vše od ultralehkých vložek do spacáku, po lehké expediční spací pytle, vhodné do mírných mrazů. I přes jejich různé použití jsou velmi lehké díky použitým konstrukcím. Tajemství působivého výkonu se skrývá v kombinaci prvotřídních materiálů a pečlivého designu. Prvotřídní husí peří RDS 850+ Loft, lehký zip #3 YKK®, vysoce výkonný vnější nylonový materiál 10D a podšívka 7D připravují půdu pro vynikající výkon. Flame je navržen jako těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaci. Každý model je poté vyladěn tak, aby co nejlépe vyhovoval účelům, pro které se hodí. Dámský specifický střih je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen. Navíc u dámských spacích pytlů používáme více peří za účelem zvýšení tepelného komfortu. Naše úprava odpuzující vodu ULTRA-DRY Down™ chrání peří od vnější vlhkosti a kondenzace z vnitřní strany spacího pytle, čímž se eliminují negativní účinky, které vlhkost na peří má. Všechny péřové spací pytle od Sea to Summit používají peří s certifikací RDS (Responsible Down Standard). Díky úpravě ULTRA-DRY Down™ je Flame™ spacákem vhodným i pro adventure závody a „hard-alpine“, kde se počítá každý gram a peří nikdy předtím nebylo možnou variantou.

Dámský těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaci
Lehké materiály 7D a 10D pro nízkou hmotnost spacího pytle a malé rozměry po sbalení
RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ pro maximální izolaci
Vertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místům
Ideální pro letní túry nalehko nebo dobrodružné závody
Prošívaná H konstrukce pro minimální hmotnost a udržení peří na svém místě
Lze využít i jako vložku do spacáku, která výrazně zvýší tepelný komfort druhého spacáku

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Podšívka: 100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří obal: 100% nylon

Vlastnosti:
Regular 
Long

Doporučená výška postavy
až 170 cm
do 183 cm

Rozměry po sbalení
ø11 x 23 cm
ø11 x 23 cm

Hmotnost
350 g
395 g

Vnitřní obvod hrudníku
146 cm
152 cm

Vnitřní obvod kyčle
136 cm
142 cm

Vnitřní obvod nohou
88 cm
94 cm