outdoorove.cz

Dámská samonafukovací matrace Comfort Light Self Inflating Women’s Large

Kvalitní produkt Dámská samonafukovací matrace Comfort Light od společnosti se zárukou kvality Sea to Summit k dostání aktuálně opravdu výhodně! K sehnání zrovna v akci za 3 699 Kč.
EAN: 9327868096374
Dámská samonafukovací matrace Comfort Light Self Inflating Women's Large

Naše dámská matrace Women’s Comfort Light™ S.I. je navržena tak, aby splňovala jedinečné potřeby vycházející z ženské fyziologie. Je teplejší, velmi pohodlá a ideální pro použití po celý rok.
Silnější vrstva izolační pěny a menší Delta Cores™ v klíčových zónách zajišťují více tepla a lepší izolaci.
Dámské matrace mají specifický tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen. Protiskluzový potisk zespodu i na povrchu matrace pomůže udržet matraci na místě i v případě, že musíte spát ve svahu. Multifunkční jednocestný ventil umožňuje rychlé a snadné nafouknutí i vypuštění matrace. Profil Delta Core™ speciálně vyvinutý pro ženy k vytvoření teplejších zón tam, kde jsou zapotřebíŠirší v oblasti boků a užší v oblasti ramenMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutíProtiskluzový potisk na horní a spodní straně udržuje matraci na místěSouvislá vrstva pěny na horní a spodní straně Delta Cores™ eliminuje chladná místa po celé délce matrace a poskytuje lepší spojení s její vnější tkaninouNa horní i spodní straně je použit lehký materiál 30D polyester s protlačovanou laminací TPU Velká horizontální trojúhelníková jádra snižují hmotnost a objem, aniž by snižovala pohodlí či potřebnou podporu.Díky systému Pillow Lock™ lze k této matraci připevnit polštář Aeros™ Materiál:Matrace: 100% polyester s TPU laminací; Ventil 100% TPU; Izolace 100% Polyuretanová pěna; obal: 100% polyester