Logo Logo
Přihlaste své děti na letní tábor v přírodě - tábor RADOST
  • 19.02.2020
  • dětský tábor 2020, letní tábor RADOST, letní dětské tábory 2020

letni tabor radostChcete svým dětem zajistit alespoň pár týdnů v létě mimo město? Pak není nic lepšího, než je přihlásit na letní dětský tábor. Na něm si užijí spoustu zábavy a budou na zdravém čerstvém vzduchu. Právě v tuto dobu je nejlepší čas podat přihlášku.

Letní dětské tábory se každoročně naplňují velmi rychle. Kdo zaváhá a nechá zajištění tábora pro děti až na květen či červen, ten má obvykle smůlu. Kapacita je přeci jen omezená a zvláště oblíbené letní tábory jsou často plné již dlouhou dobu před jejich uskutečněním.

Letní tábor RADOST v Zálužném u Vítkova

Právě v těchto dnech můžete svým capartům podat přihlášku na letní tábor 2020 v rekreačním středisku RADOST. Tábor se nachází v malebném údolí Zálužného u Vítkova. Dětské tábory zde mají mnohaletou tradici (první dětský pionýrský tábor RADOST se zde odehrál v roce 1971). Tábor na RADOSTI je mimořádně populární a to především díky tomu, že jsou tématické. Každý cyklus má vždy jedno či dvě celotáborová témata, která je provázejí po celou dobu trvání. Více o historii tábora si můžete přečíst v sekci historie tábora.

Co čeká vaše děti na RADOSTI?

Dětský tábor RADOST nabízí letní dětské tábory po celé léto. Pro letošní rok se uskuteční v rekreačním středisku RADOST několik táborových turnusů. Děti si zde užijí nejen spoustu zábavných her, ale chybět nebudou ani oblíbené táboráky, soutěže nebo dětské diskotékyUbytování je zajištěno v chatkách, samozřejmostí je pak kvalitní stravování, odborný pedagogický dozor a celodenní zábavný program. Nechybí i výlety po okolí a koupání v bazénu. Tábor je určen pro děti od 6 do 16 let. 

Neváhejte a podejte přihlášku již nyní

Tábory 2020 se rychle plní a proto není dobré s přihláškou váhat. Stačí vyplnit formulář, který slouží jako přihláška. Vzhledem k oblibě těchto tematických táborů byste neměli příliš dlouho otálet.

Čím dříve podáte přihlášku, tím větší máte šanci, že na tábor děti odjedou a vy tak budete mít na týden nebo dva klid a odpočinek. I to je ostatně dobrý důvod, proč poslat děti na tábor. Nejenže se osamostatní a prožijí zážitky, na které budou vzpomínat možná celý život, ale dopřejí oddych i vám a vy tak můžete třeba podniknout nějaký pořádný outdoorový výlet.