Logo Logo
Cyklobrašny na nosič nebo na řidítka? Cyklobrašna je skvělým pomocníkem
  • 17.02.2020
  • cyklobrašna, cyklobrašna na nosič, cyklobrašna na řídítka

cyklobrasnaVýlety na kole jsou v plném proudu. Za okny se hlásí překrásné letní počasí, které slibuje nezapomenutelné zážitky. Chrániče, helma, povinná výbava, vydatná svačinka, možná i mapa. To jsou základní pomůcky každého cyklisty. Ovšem může jich být daleko více. V takovém případě po té vezmete na záda batoh, který se stává nepohodlnou součástí celého výletu. Naštěstí se na trhu objevuje skvělá cyklobrašna, jež celou situaci povznáší o třídu výš. Jakmile plánujete vícedenní výjezdy, tak se tato pomůcka stává přímo nepostradatelnou a určitě její přítomnost oceníte. Cyklobrašna se vyrábí v různém provedení a tvarů. Záleží pouze na vašich individuálních potřebách a četnosti členů v rodině, kteří podnikají výpravy s vámi.  Na trhu se objevují tyto cyklobrašny.

Cyklobrašny na nosič zadní

Cyklobrašny na nosič v zadní části kola jsou nejběžnější variantou, s kterou se můžete potkat. Vždy si při výběru dávejte pozor na odpovídající velikost, která bude korespondovat s vaším nosičem. Cyklobrašny na nosič se pomalu stávají nedílnou součástí každé vyjížďky. Můžete si sebou vzít oblečení na převléknutí, více jídla i pití a v neposlední řadě i nářadí na opravu kola. Vše perfektně uskladněné.

Cyklobrašny na řídítka

Cyklobrašny na řídítkách si taktéž získaly své přívržence. Jde o praktickou pomůcku, která vám umožňuje uskladnit veškeré nejnutnější věci, jež potřebujete mít ihned po ruce. Cyklobrašny na řídítka patří k velmi oblíbenému cyklo produktu. Mějte tak ihned k dispozici svůj fotoaparát, telefon a další nezbytnosti. Taktéž se do této cyklobrašny vejde i pláštěnka a navíc máte horní pouzdro průhledné, takže se můžete kdykoliv podívat na připravenou mapu, aniž byste museli sahat do útrob batohu.  Cyklobrašny jsou moderním výrobkem, který by neměl chybět žádnému cyklistovi