Pokud patříte k nadšeným sportovcům a jízdní kolo se stává nedílnou součástí vašeho života, určitě si ho sebou berete i na nejrůznější výlety do přírody. Prožití aktivní dovolené je stále oblíbenější alternativou oproti lenošení na prosluněných plážích. V případě, že jste pro tentokrát rozhodnuti přepravovat kola, musíte dbát na bezpečnost. Nosiče střešní jsou nejoblíbenějším způsobem k zajištění jízdních kol, jelikož jde o levnou záležitost. Kola jsou v průběhu cesty udrženy v čistotě. Nosiče kol střešní ocení především rodiny s dětmi, které potřebují 3 až 4 volné sloty. Je však důležité mít namontovaný nosič kol na střechu. Tento prvek je považován za jedinou nevýhodu celé přepravy.

Nosiče kol uvnitř auta

Nosiče kol uvnitř auta jsou další možností, jak bezpečně své jízdní kola přepravit. Tuto metodu si však mohou dovolit jen některé typy automobilů např. combi, van, SUV, MPV a další vozy obdobného pojetí. Sice můžete převážet maximálně dvě kola naráz, ale určitě oceníte, že jsou vaše kola v absolutní čistotě a bezpečí. Nosiče jízdních kol jsou významnou položkou na cestě za dobrodružstvím. Nosiče kol uvnitř auta se ztmavenými skly vám dopřejí naprostou anonymitu. Pořizovací cena se pohybuje už od 1000Kč.

Nosič kol na tažné zařízení

Nosiče kol na tažné zařízení je určeno výhradně pro automobily vybavené koulí. Na toto tažné zařízení posléze velice jednoduše nainstalujete držák a na něm můžete převážet maximálně čtyři kola současně. Dokonce ušetříte i pohonné hmoty a vaše jízda bude rychlejší, než vám poskytnou nosiče střešní. Mezi nevýhody tohoto typu nosiče kol řadíme prodloužení vozidla, s kterým musíte počítat a zároveň zhoršený výhled dozadu. Nadále budete mít znesnadněný přístup do kufrové části a jízdní kola jsou po příjezdu do cíle špinavá.

V našem e-shopu najdete kvalitní outdoorové vybavení všech známých značek. Velký sortiment outdoorového a kempingového vybavení. Vybavení do přírody a do hor. Horolezectví, vodní sporty, cyklistika, každý správný outdoorista si najde to své.
Vybírejte z nabídky
13078
produktů
310
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Outdoorove.cz