Obchodní podmínky

Prodávající firma - Vladimír Urbanec - CK Mates.
Adresa - Svatojánské nám 47, 54101 Trutnov
IČO: 14558173, DIČ: CZ5409030044
Zákazníkem našeho internetového obchodu je kupující.

Kupní smlouva

Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu   prodávajícího s tímto návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s  obchodními podmínkami, včetně reklamačního řádu, a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží, nebo zboží již není na skladě. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu a k uzavření Kupní smlouvy nedojde.

Doprava

Objednané zboží odesíláme spotřebiteli Českou poštou nebo zásilkovou službou DPD.

Cena dopravy DPD s dobírkovou platbou je 130 , při platbě bankou 100 .

Cena dopravy Českou poštou s dobírkovou platbou je 130 Kč, při platbě bankou 100 Kč.

Doprava je zdarma u objednávek nad 2999 Kč !

Cena dopravy na Slovensko s dobírkovou platbou je 250 Kč, při platbě bankou 200 .

Platba

Platba za objednané zboží může být dobírkou při doručení zboží nebo předem na účet dodavatele:   272053413/0300

Vrácení zboží

Zákazník má právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od dodání zboží bez uvedení důvodu smlouvou o odstoupení.

Nepoužité a nepoškozené zboží lze vrátit do 14 dnů ode dne doručení zboží nebo ode dne doručení smlouvy o odstoupení od kupní smlouvy. Lhůta 14 dní je včetně víkendů a státních svátků.

V případě odstoupení od smlouvy ponese kupující náklady spojené s odesíláním a navrácením zboží.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den uzavření kupní smlouvy. Objednávka kupujícího je po svém potvrzení jako uzavřená smlouva mezi kupujícím a prodávajícím archivována za účelem jejího splnění a další evidence a její stav je přístupný kupujícímu. Nákupem zákazník souhlasí se zasíláním obchodních sdělení.

Tyto obchodní podmínky spotřebiteli umožňují jejich archivaci a reprodukci. Momentem uzavření kupní smlouvy kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky včetně ceny objednaného zboží uvedenou v potvrzené objednávce, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 1.1. 2014.

Reklamační řád

Přejít do sekce Reklamační řád...