O nás

Firma Mates existuje již od r.1992 a je to jedna z nejstarších outdoorových prodejen v Čechách. Spolu s prodejnou a s jídelnou zdravé výživy doslova naplňujeme heslo " v zdravém těle zdravý duch."

IČ firmy - 14558173. Firma je registrovaná v ŽR. Misto podnikání - Kvíčala 103.  Provozovna Svatojánské nám 47, Trutnov
Dle (podle nás nesmyslného a naprosto zbytečného) zákona o EET, který inicioval a realizoval člověk podezřelý z dotačních podvodů  a z podvodů s firemními dluhopisy, Vám stejně jako před jeho účinností ochotně a s radostí vystavíme účtenku. Zároveň evidujeme přijatou tržbu u správce daně online a v případě tech.problému do 48 hod.

Prodejna sport outdoor  v 1 patře je světlá a  prostorná. Nakoupíte u nás nejenom funkční oblečení proti dešti a větru, ale nabízíme i funkční termoprádlo, trekingovou obuv,sandály, stany, spacáky, batohy, prostě kompletní vybavení pro horolezce, turisty, dobrodruhy, skialpinisty, běžkaře i vodáky značek  Mammut, Salewa, Marmot, VauDe, Tilak, DirectAlpine, Craft, Moira, Senzor, Devold, Petzl, Keen, Ospray, Beal, North face, Black Diamond. Fjallraven, Asolo, Prana, Hannah, Moutain Equipment, Singing rock, Camp, Hanwag, Meindl, Lowa,  a  spoustu jiných
Jídelna s prodejnou zdravé výživy je  v přízemí v podstatně větších prostorách.  Nejen, že u nás nakoupíte bio potraviny a produkty zdravé výživy jako jsou celozrné obiloviny, těstoviny, polotovary tofu, seitan, robi, obilné a luštěninové pomazánky, mořské řasy, různé druhy musli, obilné nápoje a kaše i ovocné a zeleninové šťávy. U nás navíc z těchto produktů vaříme teplá jídla včetně polévek a připravujeme čerstvé saláty. Jídelna  funguje zároveň jako stála galerie trutnovského fotografického klubu.