batoh Pieps Track 30

Výrobce: Pieps

Kód: 405505

Dostupnost: Skladem

Doba dodání: do 3 dnů

Cena: 3 797 Kč doprava zdarma

Skialpinistický technický batoh Pieps  Track 30

Hlavní vstup do batohu Pieps Tackr 30  je za zádovým systémem, kde najdete i kapsu na hydrovak s výstupem na hadičku a zvenčí malou kapsu na zip na uschování mapy. Jako u většiny batohů na zimní sporty nechybí ani u Track 30 speciální komora na lavinové vybavení, v horní části dále najdeme uzavíratelnou kapsu z mikrovlákna na pro brýle, netradičně Pieps vyřešil uchycení cepínu, přilby, snowboardu a lyží (diagonální) – poutka a držáky na tuto výbavu jsou plně odnímatelná a batoh si tak můžete vlastnostmi přizpůsobit podle aktivity, na níž se chystáte.  

Kromě odnímatelných poutek na cepín je na přední části batohu umístěna hluboká kapsa pro násadu lavinové lopaty. Lyže můžete uchytit i za poutka na boku (A-frame uchycení), boční popruhy se sponami snadno ovladatelnými i v rukavicích slouží také jako kompresní popruhy pro regulaci objemu batohu.

Značka Pieps

Jak hlásá samotná firma Pieps - v případě nouze je zapotřebí jen jedna jistota a to praktičnost, my tomu samozřejmě dáváme za pravdu a proto jsme pro vás připravili Pieps batohy, které svému jménu nedělají ostudu. Více než 40 let zkušeností dělá z firmy Pieps opravdu kvalitního výrobce nejen batohů, ale i technických výrobků pro vaši spokojenou outdoorovou aktivitu. Praktický batoh do každého počasí.