batoh Pieps Freeride 24

Výrobce: Pieps

Kód: 405504

Dostupnost: Skladem

Doba dodání: do 3 dnů

Cena: 2 999 Kč

Technický  batoh Pieps Freerider 24 s integrovaným chráničem bederní páteře je vhodný především pro skialpinisty nebo pro dobrodružné sjezdy mimo sjezdovky na lyžích nebo na snowboardu. Vysokou funkčnost podtrhuje povedený design. Celá kolekce batohů Pieps je konstruována spolu s aktivními skialpinisty a horskými vůdci.
Hlavní přednosti jsou jeho plochý tvar, který nebrání pohybu ani v nejnáročnejších podmínkách, možnost uchycení přilby, vpředu oddělená bezpečnostní kapsa pro lopatu a sondu, nahoře malá kapsa s uchyty pro snowboard a z batohu vyvedený popruh s přezkou pro diagonální uchycení lyží. Perfektně je řešený vstup do batohu, zip otevře batoh za zádovým systémem, a umožní vstup do celého prostoru batohu, samozřejmostí je propracovaný systém pro camel bag a boční kompresní popruhy vhodné pro uchycení lyží, dokonale přiléhající pohodlný bederní pás na suchý zip a přezku s doplnujícín středním popruhem, které spolu s vyztuženým pevným zádovým systémem nahrazují chránič páteře.
Objem: 24l                       Hmotnost: 1500g
Materiál: Nylon 420D Dia Rip, Nylon 420D, Cordura, Hypalon

Značka Pieps

Jak hlásá samotná firma Pieps - v případě nouze je zapotřebí jen jedna jistota a to praktičnost, my tomu samozřejmě dáváme za pravdu a proto jsme pro vás připravili Pieps batohy, které svému jménu nedělají ostudu. Více než 40 let zkušeností dělá z firmy Pieps opravdu kvalitního výrobce nejen batohů, ale i technických výrobků pro vaši spokojenou outdoorovou aktivitu. Praktický batoh do každého počasí.