batoh Osprey Kresta 30

Výrobce: Osprey

Kód: 400210

Dostupnost: Skladem

Doba dodání: do 3 dnů

Cena: 4 097 Kč doprava zdarma

Dámský skialpový, freeridový batoh Osprey Kresta 30

Nový typ dámského zimního skialpového, freeridového i snowboardového batohu Osprey Kresta 30 - byl vytvořen tak, aby obstál v těch nejtvrdších horských podmínkách a  zajistil vám maximální úroveň odolnosti a ochrany. K jeho vytvoření použil výrobce velké množství technických detailů. jako je technicky tvarovaný zádový panel, na kterém se nezachytává sníh, dvě komory v těle batohu, kapsa a poutko na hydro vak - kompatibilní s hydratačním systémem , malou síťovanou kapsu na zip, karabinku na klíče; rychlý vstup do vrchní komory, která je vhodná na lavinovou výbavu, vstup do hlavní komory ze strany zad, možnost přichycení lyží a SNB diagonálně i vertikálně.

Přední panel batohu  z PU je odolný proti poškození, očko na přichycení helmy za bradový řemínek; polstrovaná kapsa na brýle, kapsa se síťkou na helmu; hydratační systém s izolací trubičky v ramenním popruhu; hrudní pás s nouzovou píšťalkou; na bederním páse dvě kapsy na zip; úchyt na cepín; přezky snadno ovladatelné i v rukavicích.

Značka Osprey

Píše se rok 1974 a ve slunné Californii se zrodil nápad na výrobu kvalitních batohů pro všechny příležitosti. Ať je léto nebo zima batohy Osprey vás budou provázet všude. Praktické řešení každého modelu vás potěší a barvy vás budou bavit.. Batohy Osprey vám budou anatomicky držet záda a vy si tak cestu v přírodě užijete naplno. Inovační batohy s nejvyšší úrovní - Osprey batohy.