batoh Lowe Alpine Descent 35

Výrobce: Lowe Alpine

Kód: 406121

Dostupnost: Skladem

Doba dodání: do 3 dnů

Cena: 3 497 Kč doprava zdarma

Odolný technický skialpový batoh Lowe Alpine Descent 35

Odolný technický  skialpový batoh Lowe Alpine Descent 35 je konstruován pro  skialpové tůty a  freeridové a či snowboardové vyznavače jízdy v prašanu. Batoh je vyroben z pevného značkového materiálu  Trishield Dura, který brání proříznutí kritických míst na bocích a na přední straně batohu.ostrými hranami lyží, vyztužená záda batohu ochraňují páteř jako náhrada za páteřak, zip za nosnými popruhy umožňuje zadní vstup do batohu, polstrovaný bederní pás s kapsou a vyztužené ramenní popruhy dotváří celkový komfort batohu, dalším bonusem je odnímatelný izolační obal na hadičku hydrovaku.na nosném popruhu. Batoh má popruhy které umožňují připnutí lyží jak na bok tak diagonálně  a navíc umí snowboard.

Batoh má čtyři úložné prostory, jeden přístupný zipem za zadovým panelem vrchní polstrovanou kapsu na brýle a jiné křehké potřeby . VVpředu komoru pro lavinovou výbavu a centrální komoru na rezrvní oblečení.
Celková hmotnost  - 985 gr

  •  

Značka Lowe Alpine

K založení outdoorové firmy vždy předchází láska k horám, přírodě nebo sportu. Ani v této firmě to není jiné. Kvalitní batohy, které tato firma nabízí jsou lehké, jemné, praktické a hlavně udržují vaše záda v anatomické poloze.