Poslední články

Lyžování Val di Fiemme

Napsáno: Foggy Publikováno: Zobrazení: 580 Komentářů: 0
Lyžování Val di Fiemme

Komplex lyžařských středisek, také jinak nazývaný „Brána Dolomit“, je českými lyžaři nejen nejvíce navštěvovaný komplex v Itálii, ale je také dopravně nejlépe dostupný. Čeká vás pouhých 705 km autem z Prahy a 740 km autem z Brna, než dojedete na místo. Cesta vede až na posledních 26 km pouze po dálnici. Za centrum Val di Fiemme se označuje historické město Cavalese, které se nachází nad italskou řekou Avisio.

Jak dovést techniku Kraulu k dokonalosti

Napsáno: Foggy Publikováno: Návody Zobrazení: 1206 Komentářů: 0

Stále plavete raději plavecký způsob Prsa? Chtěli byste se naučit plavat Kraulem nebo jej dovést k dokonalosti a efektivitě? Čtěte dál.

 

 

Jak vybrat batoh do přírody?

Napsáno: Foggy Publikováno: Návody Zobrazení: 3527 Komentářů: 0
Jak vybrat batoh do přírody?

Pokud rádi chodíte na výlety či túry, ať už jakéhokoliv rozsahu, neobejdete se bez batohu. O tento sortiment rozhodně nouze není. Máte široké možnosti, ale možná vás právě velký výběr mate a vy nevíte, po jakém batohu sáhnout. Jak vybrat vhodný batoh do přírody?

Tendon Český pohár mládeže v Chocni

Napsáno: Foggy Publikováno: Lezení Zobrazení: 782 Komentářů: 0
Tendon Český pohár mládeže v Chocni

V sobotu 18. října se v Chocni uskutečnil závěrečný závod Tendon Českého poháru mládeže na obtížnost, kde na zajímavých cestách stavitele Romana Kučery poměřilo své síly přes 50 závodnic a závodníků.

Fotoreport z expedice na Khan Tengri

Napsáno: Foggy Publikováno: Hory Zobrazení: 756 Komentářů: 0
Fotoreport z expedice na Khan Tengri

V roce 2012 jsme byli s partou kamarádů na expedici v Kyrgyzstánu. Měli jsme zálusk na vysoký kopec. Khan Tengri 7010 m.n.m. O nádherné zážitky se podělím na vybraných fotkách ...

Zobrazeny položky 1 až 5 z 5 (1 stránek)