Jak dovést techniku Kraulu k dokonalosti

Stále plavete raději plavecký způsob Prsa? Chtěli byste se naučit plavat Kraulem nebo jej dovést k dokonalosti a efektivitě? Čtěte dál.

Věřte, že lekce plavání Praha jsou jednoduché, pokud přesně víte jak se pohybovat. Zažité správné pohybové vzorce Vám mohou zajistit náramný pocit při každém záběru. Díky systému, který používají v PureSwim je proces výuky a zdokonalování Kraulu příjemný a rychlý. Spočívá to v postupném pracování na pocitech, které u pohybu ve vodě vnímáte. Jakmile dokážete své tělo uvolnit a s uvolněním také pokračovat v pohybu, zjistíte, že na plavání skutečně nic není. Systém výuky vás provede od polohových cvičení přes základní mechaniku Kraulového pohybu až k Technickým detailům.

V sekci technických detailů jsou kladeny nejvyšší nároky na přesnost provedení. Trenér s vámi bude provádět cvičení s různou obtížností tak, abyste si osvojili všechny možné pohybové vzorce. Výuková metoda přechází více do drilování a plavec se téměř nezastaví. Sekce #01 a #02, které jsou svým způsobem fyzicky méně náročné oproti sekci #03, která je více intenzivní. Má to svůj důvod. Pokud potřebujete zaplavat určenou vzdálenost v co nejlepším čase, bezpodmínečně je třeba přejít postupně do kondičního tréninku. Nevýhodou je, že adaptace na zvýšenou plaveckou zátěž je proces dlouhodobějšího charakteru – jednoduše řečeno je nutné trénovat a vytrvat. Výsledky se dostaví po několika týdnech až měsících. Během této doby se věnujeme nejčastěji prováděným chybám a pracujeme na technice také ve vyšším stupni únavy, což je velmi opomíjený faktor. V průběhu zátěže jsou svaly čím dál více unavovány a technické provedení plaveckých způsobů je horší a horší. Je to běžný tréninkový stav a naším cílem je udržet úroveň techniky co nejvyšší a současně podávat co nejlepší výkon. Prozkoumejte všechny individuální lekce plavání Pure Swim, přihlaste se a povzneste techniku o další stupeň výš.

Napsáno: Foggy Publikováno: Návody Vytvořeno: 2015-06-09 Zobrazení: 1206 Komentářů: 0
Štítky: Jak dovést techniku Kraulu k dokonalosti

Ve stejné kategorii

Vložit komentář

Captcha